امروز: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: 16037
تاریخ انتشار: ۸:۰۱ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۲۰
چاپ این خبر
عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد:

شاکری : هر بار رزمنده ای مجروح می شد به آسمان نگاه می کرد و می گفت راضی شدی.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا به نقل از شبستان، شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران در آیین تجلیل از حاج غلامعلی سماواتی گفت: حتما نسل ما و نسل آتی نیازمند این است که میراث بزرگان را بشناسند، همچنان که زیارت وارث را می خوانیم تا بدانیم میراث دار چه کسانی هستیم.

وی ادامه داد: باید جوانان با آشنایی این بزرگواران و میراث آنها محکم تر در این مسیر گام بردارند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه آثار زحمات مداحان اهل بیت(ع) در هشت سال دفاع مقدس مشاهده شد، اظهار داشت: در جلسه ای که با نویسندگان داشتیم میهمان جانبازی داشتیم که پیشانی اش از بین رفته بود که به خاطر مشکلات جسمی ۱۶ بار عمل کرده بود.

این جانباز می گفت: گاهی درد آنقدر زیاد می شود که باید درد ثانی در بدنم ایجاد کنم تا در نتیجه این درد، درد اول از بین برود.

این جانباز ادامه داد: روزی قرصم را به خودم نبردم و متوجه شدم روی زمین افتادم، مردم دورم را خط کشیدند و پول می ریختند و در همان حال خدا را شکر می گفتم. در آن جلسه شخصی از آن جانباز پرسید شما که این همه درد می کشید بگو لذت چیست و آن جانباز گفت حاضر نیستم این لذت را با هیچ چیز عوض کنم، آن شخص گفت اینگونه که شما گفتی ما نفهمیدیم به صورتی بگویید که ما نیز بفهمیم و آن نویسنده جانباز ادامه داد هرگاه که دردم زیاد می شود پیامبر اسلام می آیند و با من صحبت می کنند.

شاکری با اشاره به اینکه حاصل مداحی ها و جلسات روضه اهل بیت(ع) را به وضوح در جنگ مشاهده کردیم، اظهار داشت: تمام جانبازان و رزمندگان حاصل چنین جلساتی هستند.

وی ادامه داد: وقتی رزمنده ای در دفاع مقدس مجروح می شد به آسمان نگاه می کرد و می گفت راضی شدی.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: وقتی رزمنده ای پشت پیراهنش می نوشت یا زیارت یا شهادت حاصل همین جلسات روضه اهل بیت (ع) است.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار