امروز: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
کد خبر: 16328
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
چاپ این خبر

مسابقه کتاب‌خوانی ویژه اربعین حسینی با محوریت کتاب «مراقبه‌های عاشورایی» اثری شامل درس‌گفتارهای حجت‌الاسلام میرباقری و حجت‌الاسلام حسینی هاشمی تا شهادت امام حسن عسکری(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا به نقل ازعقیق، رسیدن به محبت اهل بیت(ع) و نور ولایت ایشان مهم است، اما مهم‌تر از آن حفظ، نگهداری و مراقبت از آن است؛ یکی از هدیه‌های الهی برای مؤمنان، نور و محبتی است که به واسطه ایام عزای سالار شهیدان کسب می‌کنند؛ حفظ این نور و ارتباط، نیازمند معرفت، تذکر و مراقبتی است از جنس مراقبه‌های عاشورایی.کتاب «مراقبه‌های عاشورایی» اثری شامل گفتارهایی از استاد سید محمدمهدی میرباقری و حجت الاسلام و المسلمین سید منیرالدین حسینی الهاشمی(ره) است. در مقدمه این کتاب به مبادی و مبانی تحلیل قیام عظیم عاشورا به عنوان یکی از مهم ترین وقایع تاریخ پرداخته شده و آمده است که مقدمه ضروری تفسیر عاشورا، یافتن نقشه آن حرکت جامعی است که عاشورا در درون آن و به خاطر تکمیل شدن آن رخ داده است. در بخش اول این کتاب با عنوان شناخت عاشورا به بررسی شخصیت تاریخی سیدالشهدا و تحریفات عاشورا پرداخته شده و آمده است که زبان سید الشهدا زبان سخن گفتن با عاطفه تاریخ است.

مطالعه این کتاب می‌تواند سهمی در زنده نگه‌داشتن نور محبت حسین(ع) در دل‌ها داشته باشد. علاوه بر مطالعه این کتاب، مخاطبان می‌توانند با پاسخ به سوالاتی که در کتاب آمده است در مسابقه کتابخوانی آن نیز شرکت کند. از میان کسانی که پاسخ صحیح را ارسال نمایند، یک نفر به قید قرعه و به نیابت از تمامی شرکت کنندگان، راهی کربلای معلی خواهد شد.برای تهیه این کتاب به قیمت ۶۰۰۰ تومان (هزینه کتاب + هزینه پستی)  نام، نام خانوادگی و آدرس دقیق پستی خود را از طریق پیامک به شماره ۳۰۰۰۳۳۰۰۱۶۱۶۱۶ ارسال و یا با شماره ۰۲۵۳۷۸۳۱۶۱۶ تماس بگیرید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار