امروز: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: 16764
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
چاپ این خبر
سید حسین شهرستانی:

اصل فعالیت موسسه اشراق «جبهه سازی فکری» است که این جبهه سازی فکری معطوف به حوزه علوم انسانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا به نقل از سراج ۲۴، سید حسین شهرستانی، معاون موسسه اشراق در خصوص فعالیتهای موسسه اشراق اظهار داشت: اصل فعالیت این موسسه «جبهه سازی فکری» است که این جبهه سازی فکری معطوف به حوزه علوم انسانی و به خصوص دغدغه‌های مقام معظم رهبری است.

وی افزود: موسسه اشراق علاوه برجبهه سازی فکری و تحول در علوم انسانی که ماموریت کلان این موسسه است، بخش مهمی از نخبگان انقلابی رشته های مختلف در ۲۰ کارگروه فکری علوم انسانی را گرد هم درآورده و همه فعالیتهای این موسسه بالفعل از ظرفیتهای این نخبگان فکری است .

معاون موسسه اشراق با اظهار اینکه این جبهه سازی ابعاد مختلفی دارد گفت: بخشی از ارکان جبهه سازی ادبیات نظری قوی در حوزه علوم انسانی است که مبنایی بر جبهه سازی است، زیرا جبهه سازی بدون پشتوانه نظری ناکارآمد خواهد بود.

شهرستانی در خصوص برنامه این موسسه برای حماسه ۹ دی اظهار داشت: برنامه موسسه اشراق برای حماسه ۹ دی تحلیل اجتماعی این حماسه و شناخت ماهیت این حماسه بر اساس واقعیت و ساختار تحولات اجتماعی بر اساس شعارها و مستندات است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: حماسه ۹ دی از نظر بسیاری از روشنفکران «بایکوت» شده است. اگر موسسه اشراق در علوم انسانی و اجتماعی و سیاسی به این حماسه بپردازد میتوانیم خدمتی به جامعه کرده باشیم.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار