امروز: جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: 16946
تاریخ انتشار: ۳:۵۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۱
چاپ این خبر
معاون اماکن متبرکه و امور زائرین آستان قدس رضوی گفت:

به مناسبت ایام شهادت حضرت رضا (ع) ۲ رواق مبارکه دارالحجه و دارالمرحمه برای عزاداری شبانه هیئات مذهبی در حرم مطهر رضوی اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا به نقل از بسیج پرس؛ محمود ممتاز با اعلام این خبر عنوان کرد: هم‌چنین رواق‌های مبارکه شیخ حرعاملی، کوثر، غدیر، طوسی، دارالحجه، دارالمرحمه و مقبره شیخ طبرسی برای عزاداری روزانه هیئات مذهبی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه بالغ بر ۱۵ هزار تشرف هیئات مذهبی در ایام دهه آخر صفر و شهادت حضرت امام رضا (ع) پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد: هیئت‌های مذهبی دارای پرونده می‌توانند همه روزه از ساعت ۷ تا ۲۱ با مراجعه به مقبره شیخ محمد عارف (پیر پالاندوز) مجوز برگزاری مراسم در زمان و مکان تعیینی را دریافت کنند.

ممتاز با اشاره به تعطیلی دو رواق دارالحجه و دارالمرحمه در ساعات شبانه ایام عادی سال برای تنظیف و شستشو، متذکر شد: با توجه به نیاز هیئات مذهبی به فضای مسقف برای عزاداری در این ایام، دو رواق مذکور از ساعت ۲۴ تا ۴ بامداد در اختیار هیئات مذهبی قرار خواهد گرفت.

معاون اماکن متبرکه و امور زائرین آستان قدس رضوی درباره محدودیت‌های تردد هیئات مذهبی در این ایام، بیان کرد: روزهای ۳۰ آذر و ۲ دی مسیر بست شیخ طوسی ویژه تشرف هیئت‌ها و بست شیخ حرعاملی ویژه خروج هیئت‌های مذهبی می باشد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار