امروز: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: 17043
تاریخ انتشار: ۵:۴۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۰/۲
چاپ این خبر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

حماسه ۹ دی در روز هشتم دی ماه جاری در گلستان شهدای اصفهان با سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی دادستان کل کشور برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا به نقل از مهران، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان به حماسه نهم دی ماه اشاره کرد و ادامه داد: در روز هشتم دی ماه امسال برنامه‌هایی به مناسبت حماسه نهم دی ماه در اصفهان برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: با تأکید بر اینکه مراسم حماسه ۹ دی نیز در روز هشتم دی ماه جاری در گلستان شهدای اصفهان با سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی دادستان کل کشور برگزار می‌شود، افزود: تحمیل چنگ هشت ساله، تحریم‌ها و محاصره اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و موارد دیگر از جمله نقشه‌های دشمنان برای بر‌اندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه همچنین فتنه سال ۸۸ نیز به منظور براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت: اما فتنه‌گران با حضور حماسی مردم با‌بصریت ایران منزوی شدند. وی به خسارت‌های ناشی از فتنه ۸۸ اشاره و اظهار کرد: ایجاد شکاف در نیرو‌های انقلابی، تشدید فعالیت شبکه‌های اجتماعی در مقابل ارزش‌های انقلابی، موضع‌گیری نخبگان و خواص و موارد دیگر از جمله خسارت‌های ناشی از فتنه ۸۸ بوده است.

عسگری با بیان اینکه ما باید با برنامه‌ریزی‌های مدونی از فتنه‌های پیش‌رو جلوگیری کنیم، ادامه داد: ۹ کمیته برنامه‌ریزی برای برنامه حماسه ۹ دی در اصفهان تشکیل شده است و ستاد‌های برنامه‌ریزی در این زمینه شکل گرفته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه تمام مردم و مسئولان باید در این برنامه حضور جدی پیدا کنند، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی وسیع و گسترده باید در راستای برگزاری مراسم ۹ دی ماه در اصفهان صورت بگیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان اضافه کرد: تعیین دستاورد‌های حماسه ۹ دی ماه و عبرت‌آموزی در این زمینه ضرورت دارد و باید اقدامات لازم در این حوزه صورت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه ۳۶‌امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را پشت سر می‌گذاریم، تاکید کرد: برنامه‌ریزی‌ها در این زمینه باید مناسب باشد و به صورت صوری نباشد و برنامه‌ریزی‌های جدی و دائمی در این حوزه باید صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه میدان انقلاب اصفهان در دوران گذشته سنبل استبداد بوده، افزود: پس از گذشت ۳۶ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز نتوانسته‌ایم نمادی از پیروزی انقلاب را در میدان انقلاب ایجاد کنیم.

وی با تاکید بر اینکه دستاورد‌های انقلاب در اصفهان باید مشخص شود، گفت: توجه به شادی و نشاط در جامعه ضرورت دارد و روستا‌ها و مردم مناطق محروم از ایجاد فضای شادی و نشاط محروم هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: ۱۰ کاروان فرهنگی، هنری به منظور ایجاد نشاط و شادی در روستا‌ها و مناطق محروم از اصفهان باید شکل بگیرد و این کاروان‌ها باید به مناطق محروم بروند.

وی با اشاره به اینکه بحث شادی و نشاط و انجام برنامه‌های فرهنگی در شهرستان‌ها تعطیل است، ادامه داد: یک نمایشگاه دائمی و مناسب به منظور ارائه آثار و دستاورد‌های پیروزی انقلاب اسلامی در اصفهان باید وجود داشته باشد.

عسگری تصریح کرد: مردم از شورای شهر و شهرداری انتظار دارند که با فساد‌های اداری برخورد جدی شود و شورای شهر با نظارت جدی مسائل مردم را دنبال کنند و یک وحدت بین تمام اعضای شورای شهر ایجاد شود. وی در پایان با تأکید بر اینکه نا‌رسایی‌‌هایی که در این مجموعه در رسانه‌ها منعکس می‌شود، آثار نا‌مناسبی را روی مردم می‌گذارد، اضافه کرد: باید با تشکیل کارگروهی ظرفیت شهرداری و شورای شهر در راستای رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع: مهران

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار