امروز: دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: 21013
تاریخ انتشار: ۳:۴۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
چاپ این خبر
معاون مشاركت هاي مردمي بهزيستي استان اصفهان؛

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان،‌ آمادگی خود را جهت پذیرش هرگونه مطلب انصرافی و کمک به نیازمندان بهزیستی اعلام کرد.

 به گزارشپایگاه اطلاع رسانی نوانا به نقل ازایمنا، علی اصغر شاهزیدی اظهار کرد: با توجه به انصراف یکی از هموطنان‌مان از فیش حج عمره در اعتراض به جنایات آل سعود و واریز مبلغ آن به مشارکت های مردمی بهزیستی، این سازمان، تحت عنوان هر مطلب انصرافی و انجام هر نیت خیری که برای کمک به نیازمندان تحت پوشش بهزیستی صورت گیرد، آمادگی خود را اعلام و استقبال می کند.

سعید صادقی، مدیرکل بهزیستی استان اصفهان نیز به خبرنگار ایمنا گفت: مشارکت های سازمان بهزیستی همواره آماده دریافت هرگونه کمک های نقدی و غیر نقدی در جهت حمایت از مددجویان، زنان سرپرست خانوار، معلولین نیازمند، کودکان و نوجوانان بی سرپرست، تامین جهیزیه و کمک هزینه ازدواج جوانان، تامین مسکن و معیشت است.

وی تصریح کرد: انصراف از فیش حج عمره، یک نیت فردی است و هیچ گونه اجبار در انجام این امر وجود ندارد؛ در حالی که بهزیستی تمام کمک های مردمی را با استقبال، جذب می کند.

گفتنی است، افراد داوطلب که قصد کمک به افراد تحت پوشش بهزیستی را دارند، کمک های خود را می توانند به شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۰۲۴۱۰۰۱ بانک ملی در وجه مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان واریز کنند.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار