امروز: دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: 21136
تاریخ انتشار: ۵:۴۷ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
چاپ این خبر
حاج منصور ارضی در حسینیه لباسفروشها؛

وزیر، وکیل، معاون و یا هرکسی که هست همه‌ی کارها رها شده و فقط برنامه ریزی می‌کنند که چگونه زن‌ها را به ورزشگاه‌ها بیاورند…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا به نقل از عقیق، مراسم سخنرانی و قرائت زیارت عاشورا در حسینیه لباسفروشها توسط حاج منصور ارضی برگزار شد.

نکاتی از سخنان حاج منصور ارضی را بخوانید؛

از جملات زیارت عاشورا معلوم می‌شود برائت دائمی است همانند مودت و اگر کسی این برائت را قطع کند زندگیش شکل دیگری پیدا می‌کند, در زیارت عاشورا و بعضی از دعاها و زیارات فرازهایی از این برائت را مشخص می‌کند که راه کامل و راه حقیقی زندگی است. « وَبِالْبَرائَهِ مِنْ اَعْدائِکُمْ وَ النّاصِبینَ لَکُمُ الْحَرْبَ وَبِالْبَر ائَهِ مِنْ اَشْیاعِهِمْ وَاَتْباعِهِمْ» و به بیزارى از دشمنانتان و برپاکنندگان جنگ با شما و به بیزاری از شیعیان و پیروان آنها (زیارت عاشورا). ما الان برائت می‌جوییم از تکفیری‌ها که رژیم سعودی اصل آن و داعش فرع آن است و کاملا هم معلوم است و شاید تمام این‌ها اثرات ظهور حضرت صاحب الزمان علیه السلام باشد البته ما وقتی تعیین نمی‌کنیم ولی علاماتی که در روایات آمده با شرایط فعلی تشابه دارد, امام رضا علیه السلام فرمود: پیش از ظهور امام زمان علیه السلام کشتارهای پیایی و بی وقفه رخ خواهد داد(الغیبه نعمانی) . خائنین به حرم خدا و حرم اهل بیت علیهم السلام به جایی می‌رسند که این همه جنایات را انجام می‌دهند.

عده ای می خواهند جامعه‌ی را با فساد از بین ببرند

در کنار این همه ناراحتی هایی که شیعیان دارند می‌بینید در داخل هم عده ای در حال شلوغ کردن هستند و به گونه ای طرح ریزی می‌کنند که بتوانند جامعه‌ی اسلامی را با فساد از بین ببرند. ما نمی‌دانیم وزیر، وکیل، معاون و یا هرکسی که هست همه‌ی کارها رها شده و فقط برنامه ریزی می‌کنند که چگونه زن‌ها را به ورزشگاه‌ها بیاورند, آن هم ورزشگاه هایی که این همه حرف‌های زشت و ناپسند در آن زده می‌شود، با آن برخوردهایی که شما همه خبر دارید، این دولت به کجا می‌رود « فَأَیْنَ تَذْهَبُونَ» در زمان فتنه‌ی ۸۸ هم چند بار این اتفاقات افتاد و همه دیدند که چه شد و چه فسادی ایجاد شد.

ما نگران این هستیم که دین جوانانمان ضربه بخورد

توجه کنید « فَلَعَنَ اللَّهُ أُمَّهً أَسَّسَتْ أَسَاسَ الظُّلْمِ وَ الْجَوْرِ» خدا لعنت کند امّتى را که بناى ستم و بیداد را بنیان‏ نهادند (زیارات عاشورا) هرکس اساس فساد را بگذارد به نامش تا قیامت نوشته می‌شود. از این طرف مردم و دانشجویان ما برای اعتراض به جنایت هایی که این صهیونسیت‌های سعودی‌ چه در یمن و چه نسبت به زائرین مقدس بیت الله الحرام انجام دادند مقابل سفارتخانه اش تجمع می‌کنند و فریاد می‌زنند اما از آن طرف می‌بینی بعضی‌ها درون کشور برنامه‌ریزی دیگری دارند یعنی ما هم از درون و هم از بیرون ضربه بخوریم! این خیلی خطرناک است دقت کنید. در نیمه شب که دعا به استجابت نزدیک‌تر است دعا کنید. کسانی که در این ماه رجب برای استحباب روزه می‌گیرند به نیت نابودی دشمنان شیعه در هرکجا روزه بگیرند. وگرنه گرانی که برای ما مهم نیست ما نگران این هستیم که دین جوانانمان ضربه بخورد, واقعا پناه می‌بریم به خدا, جزء هشتم قرآن یادتان نرود, خدا به شما خیر کثیر عطا کند.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار