امروز: یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: 23962
تاریخ انتشار: ۹:۲۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
چاپ این خبر

انتشارات سوره مهر در نظر دارد تا کتاب‌های پرمخاطب و آثاری را که مزین به تقریظ رهبر معظم انقلاب هستند، در نمایشگاه کتاب مسکو و فرانکفورت عرضه کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا، انتشارات سوره مهر در نظر دارد تا تعدادی از کتاب‌های پرمخاطب و آثاری را که مزین به تقریظ رهبر معظم انقلاب هستند، در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسکو و شصت و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت عرضه کند.

در میان آثاری که از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده، هستند آثار بسیاری در حوزه ادبیات پایدری و دفاع مقدس که با تقریظ رهبر معظم انقلاب مورد تفقد ایشان قرار گرفتند. از جمله این آثار می‌توان به کتاب‌های «دا»، «نورالدین پسر ایران»، «لشکر خوبان»، «پایی که جاماند» و… اشاره کرد.

همچنین قرار است که کتاب «آن بیست و سه نفر» که رهبر معظم انقلاب فروردین‌ماه امسال بر آن تقریظ نوشتند نیز در این نمایشگاه‌ها عرضه شود. این برای نخستین‌بار است که این کتاب که نوشته احمد یوسف‌زاده است، برای مخاطب دیگر کشورها معرفی شود و در دسترس آنها قرار گیرد. این کتاب دربردارنده ماجرای ۲۳ نوجوان ایرانی به اسارت درآمده در دوران جنگ تحمیلی است که با زبانی داستانی اما پایبند و مقید به مستندات، نوشته شده است. در این کتاب حوادث جالب و خواندنی‌ای یاد می‌شود که از نمونه‌های آن ماجرای دیدار ۲۳ نوجوان یاد شده با صدام حسین است. در مجموع نگاه به جنگ و حوادث آن از دید یک نوجوان می‌تواند تلنگری برای مخاطب امروز باشد.

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسکو که ایران در آن برای نخستین‌بار به عنوان مهمان ویژه حضور خواهد داشت، از ۲الی ۶ سپتامبر (۱۱ تا ۱۵ شهریور) و شصت‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت از ۱۴ تا ۱۸ اکتبر (۲۲ تا ۲۶ مهرماه) برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار