امروز: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: 2452
تاریخ انتشار: ۲:۱۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
چاپ این خبر

نوانا :   بسم الله الرحمن الرحیم بهمن ماه هر سال یادآور ایثار، شهادت و پایمردی ملتی است که سالیان سال اثیر چنگال های خون آشام و رژیم ستم شاهی پهلوی بوده اند. استبداد و استکبار جهانی با استفاده از سلاح زر و زور همواره در طول تاریخ در صدد چپاول و پایمال نمودن حقوق […]

نوانا :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نوانا

بهمن ماه هر سال یادآور ایثار، شهادت و پایمردی ملتی است که سالیان سال اثیر چنگال های خون آشام و رژیم ستم شاهی پهلوی بوده اند.

استبداد و استکبار جهانی با استفاده از سلاح زر و زور همواره در طول تاریخ در صدد چپاول و پایمال نمودن حقوق مردم مظلوم و بی دفاع جهان به ویژه مسلمانان بوده و هرگاه با مسامحه و عقب نشینی آنان روبه رو شده توفیق نسبی نیز به دست آورده است. اما در بهمن ماه سال ۵۷ ریشه های قیامی که در اعماق جان ملت مقاوم و همیشه در صحنه ی ایران نفوذ کرده بود به یکباره سربرآورد و با رهبری مردی از تبار حسین(ع) که فریاد خون خواهی و عدالت خواهیش جهان و جهانیان را مبهوت و حیران کرده بود طاغوت زمان را از اریکه ی قدرت به زیر کشاند و درخت تنومند اسلام را به جای ان نشاند.

آزادی خواهان عالم هیچ گاه طنین فریاد های خمینی کبیر(ره) و معاد انقلاب را فراموش نخواهند کرد؛ هم او که فرمود: انقلاب ما انفجار نور بود.

و امروز نیز خلف صالحش، حضرت امام خامنه ای(خدایش تا ظهور دولت یار به سلامت دارد) همان راه را ادامه می دهد و غیور مردان ایران اعم از کرد و لر و بلوچ و ترک و عجم و عرب و جوانان و نوجوانان پر شور گوش به فرمان ولی هستند تا دست استکبار جهانی به سرکردگی امریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی را قطع و امید را ناامید کنند.

تاریخ نشان داده که ظلم و ظالم پایدار نخواهد بود و آنچه ماندگار است حق و عدالت است. ما به عنوان سربازان امام زمان(عج) رهرو راهی هستیم که جوانان و پیران برای دفاع از این راه جان بر سر پیمان نهادند و ندای هل من ناصر خمینی را لبیک گفتند.

ما تا پای جان بر همان پیمانیم تا دل ولی امر مسلمین را شاد و خنده بر لبانش بنشانیم.

وعده ی ما همراه و همگام با ملت آزادی خواه ایران در راهپیمایی ضد استکبار جهانی ۲۲ بهمن .

۹۲/۱۱/۱۵

مجید صابری

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار