امروز: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: 28297
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۷
چاپ این خبر
مسئول سازمان بسیج مداحان استان اصفهان:

حاج مجید صابری گفت: موضوع نفوذ به یک قشر خاص بر نمی گردد و هر حوزه ای که در این خصوص مراقب نباشد، نفوذپذیر می شود و ممکن است مداحان نیز در این حوزه ضربه پذیر باشند.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوانا، اظهار کرد: باتوجه به اینکه مداحان، تریبون مدح و منقبت معصومین در دستشان است، وظیفه سنگینی در عرصه هدایت افکار عمومی جامعه علی الخصوص نسل جوان برعهده دارد.
آقای مجید صابری با اشاره به نزدیکی ۹ دی، روز بصیرت و تجلی هوشمندی مردم، گفت: مقام معظم رهبری در این خصوص فرمودند: ۹ دی در تاریخ انقلاب ماندگار شد، به نظر بنده به این علت این حرکت ماندگار شد که از طرف حکومت و دولت این کار برنامه ریزی نشده بود و مردم خود، بصورت خودجوش در صحنه حاضر شدند.
وی افزود: چون افکار مردم برگرفته از قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بوده، مردم نتوانستند جسارت عده ای خاص را  در سال ۸۸ به اندیشه و ارزش های والای معنوی تحمل کنند و حضور مردم در ۹ دی ماه نشان از بصیرت بالای آنان دارد.
این مادح و ذاکر اهلبیت (ع)  در خصوص کشتار اخیر شیعیان  نیجریه، اظهار کرد: جناب شیخ زکزاکی، الگو برداریش از نهضت حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری است و توانسته نهضت شیعیان را در نیجریه راه اندازی کردند و این مساله ی است که صهیونیست و همفکرانش در نیجریه نتوانستند بربتابند و به کشتار شیعیان در حسینیه بقیه الله نیجریه توسط نظامی های آن کشور اقدام کرد.
حاج مجید صابری اضافه کرد: شیخ زکزاکی در اوایل انقلاب، در ایران درس های حوزوی را فرا گرفت و بعد در نیجریه با دست خالی و البته پر از معنویت و اخلاص، نهضت شیعیان نیجریه را در آن کشور راه انداخت و هم اکنون نزدیک به بیست میلیون شیعه در کشورنیجریه در حال زندگی هستند.
وی با توجه به قرار گرفتن در ایام انتخابات، اظهار کرد: انتخابات امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون که انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی همزمان برگزار می شود و باتوجه به اینکه رهبری فرموده اند: نفوذگران در صدد نفوذ در دستگا های تصمیم ساز هست، باید دقت شود افرادی که در این انتخابات کاندید می شوند، گرایش به تفکرات غرب نداشته باشند.
این ذاکر اهلبیت (ع) ادامه داد: کسانی که کرسی نمایندگی مجلس خبرگان و شورای اسلامی را بدست خواهند گرفت باید طوری خدمت کنند تا زمینه سازی ظهور حضرت حجت (عج) را مهیا کنند و مردم همیشه نشان داده اند که با حضور حداکثری در انتخابات مشارکت می کنند و با یاری خداوند بهترین افراد را مورد گزینش قرار می دهند.
مسئول سازمان بسیج مداحان استان اصفهان در خصوص مسئله نفوذ در قشر مداحان گفت: موضوع نفوذ به یک قشر خاص بر نمی گردد و هر حوزه ای که در این خصوص مراقب نباشد، نفوذپذیر می شود و ممکن است مداحان نیز در این حوزه ضربه پذیر باشند، یادآور می شوم که جریان انحرافی که رهبری از آن به عنوان تشیع لندنی یاد می کنند نشانه همین نفوذ در عرصه قشر روحانیت می باشد.

انتهای پیام/

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار