امروز: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: 28367
تاریخ انتشار: ۲:۱۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۹
چاپ این خبر

به دوست ما گفته بودند شما باید انتخابات ایران را تکذیب و اعلام موضع کنید که او در جواب گفته بود ما تابع رهبر انقلابمان هستیم و همین موضع وی باعث اخراجش از استرالیان شد.

مجید ربانی در گفت و گو با خبرنگار نوانا افزود: در آن شرایط خاص فتنه سال ۸۸ ضرورت حفظ نظام و دست آوردهایش بود که مردم را به صحنه کشاند و توطئه دشمنان را خنثی و نقش بر آب کرد.
وی خاطر نشان کرد: پیام مداحان اهل بیت در برنامه هایشان باید همین حفظ و حراست از نظام و انقلاب اسلامی باشد و آن چیزی که مهمتر و اساسی تر است تبعیت از رهبری و امام امت است.
به گفته وی، زمینه فتنه و اغتشاش سال ۸۸ از سوی خارجی ها و مستکبران ایجاد شد و آنها بار دیگر با توطئه، ترور و فریب اصل نظام و انقلاب را نشانه گرفتند و ناکام ماندند.
وی با بیان خاطره ای تلخ از اثرات آن فتنه شوم اظهار کرد: یکی از دوستان ما که در استرالیا مشغول زندگی بود و برای تبلیغ معارف دین بسیار زحمت کشید تعریف می کرد که بعد از اتفاقات سال ۸۸ به سراغش رفته اند.
این مداح اصفهانی ادامه داد: به دوست ما گفته بودند شما باید انتخابات ایران را تکذیب و اعلام موضع کنید که او در جواب گفته بود ما تابع رهبر انقلابمان هستیم و همین موضع وی باعث اخراجش از آن کشور شد.
به گفته ربانی، من آن زمان بسیار متاثر شدم که تاوان این فتنه را هم در داخل و هر خارج کشور دادیم اما همان هم باعث شد چهره کسانی که حامی و صحنه گردان بودند هویدا شود.
وی تاکید کرد: باید یا و خاطره آن حماسه را زنده نگه داشت و این هم لازمه اش بصیرت افزایی و شناخت رهبر و امام زمان است.
به تصریح وی، دشمنان ما دست بردار نیستند و هر جا بتوانند به کشور و افکار مردمانش ضربه می زنند و از همین رو ضرورت بینش دست و بصیرت بیشتر از گذشته راهگشا خواهد بود.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار