امروز: دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: 28503
تاریخ انتشار: ۴:۰۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
چاپ این خبر
مادح اهل‌بیت (ع):

حاج حسن خاکسار گفت: ایران یک کشور پیشرفته در تمام زمینه‌هاست و در منطقه کسی نمی‌تواند در مقابلش قد علم کند، عربستان پشتوانه خود را آمریکا می‌بیند و به‌واسطه همین پشتوانه هر بار توطئه و خدعه‌ای می‌کند.

حاج حسن خاکسار در گفتگو با خبرنگار نوانا، اظهار کرد: باید ابتدا پرسید حقوق بشر در دیدگاه استکبار جهانی چه معنایی ندارد، چرا زمانی که یک نفر از اسلام به شهادت می‌رسد و ظلم و تعدی نسبت به آنان انجام می‌گیرد، هیچ واکنشی انجام نمی‌دهند.

این مداح اهل‌بیت (ع) استفاده ابزاری از حقوق بشر را مضحک می‌داند و ادامه می‌دهد: استفاده ابزاری برخی جوامع از عنوان حقوق بشر به آنجایی انجامیده که کشتار مردم مظلوم توسط ایادی‌شان نادیده گرفته می‌شود، ولی کوچک‌ترین اتفاقی که در ایران به وقوع می‌پیوندد، بزرگنمایی شده و به‌عنوان ضد حقوق بشر مطرح می‌شود.

وی گفت: آتش گرفتن سفارت عربستان بسیار مشکوک بوده و احتمال می‌رود توسط خودشان صورت گرفته است، ایران همیشه از قانون حمایت می‌کند و یک کشور قانون‌مدار است.

خاکسار با اشاره به مضمون صحبت رهبر فرزانه انقلاب که فرموده‌اند، آن‌ها عددی نیستند ولی به خاطر حفظ اسلام و برادری چیزی نمی‌گوییم. ایران یک کشور پیشرفته در تمام زمینه‌هاست و در منطقه کسی نمی‌تواند در مقابلش قد علم کند، عربستان پشتوانه خود را آمریکا می‌بیند و به‌واسطه همین پشتوانه هر بار توطئه و خدعه‌ای می‌کند.

وی اجتماعات مردمی، حمایت از ولایت و حضور به‌موقع درصحنه‌ها را ضمانت کننده حفظ و استمرار انقلاب عنوان کرد و افزود: دوستداران انقلاب در خارج از کشور این حرکات مردم را برای خود مایه دلگرمی می‌دانند و آن را مرعوب‌کننده دشمنان بیان می‌کنند.

این مادح اهل‌بیت (ع)، حکومت وهابی آل سعود را دستور گیرنده انگلیس بیان کرد و ادامه داد: آن‌ها درصددند اسلام ناب را وارونه جلوه دهند و همچنین از بیداری مردم می‌ترسند و به همین سبب تمام نیرو و توان خود را برای جلوگیری از گسترش بیداری اسلامی و تفکر شیعی به میدان آوردند.

انتهای پیام /ح

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار