امروز: جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: 30468
تاریخ انتشار: ۸:۳۵ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۷
چاپ این خبر
ویژه هفته حجاب و عفاف صورت گرفت؛

عکاسی دوبعدی ویژه خانم ها با استقبال کم نظیر مردم در میدان نقش جهان برگزار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا ؛ جانشین بسیج شهرداری اصفهان در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهار داشت: عنوان این برنامه یعنی «عکاسی دوبعدی»، کاملاً سوال برانگیز است و مردم با این نگاه وارد می شوند که اصولاً عکاسی دوبعدی چه معنایی دارد. حتی محیط بیرونی غرفه کاملاً در مخاطب سوال ایجاد می کند و تا به داخل غرفه وارد نشود متوجه مفهوم موضوع نخواهد شد.
سلیمانی افزود: «عکاسی دوبعدی» برنامه ای است که ویژه خانم ها طراحی شده و مقارن با هفته حجاب و عفاف در اصفهان درحال برگزاری است.
وی گفت: این برنامه از سوی بسیج شهرداری اصفهان و ۲۵ تیرماه ساعت ۱۹ تا ۲۳ در میدان نقش جهان و در کنار مسجد شیخ لطف الله برپا شده که با استقبالی غیرقابل پیش بینی همراه بود، تا جایی که ما ساعت ۲۳ مجبور شدیم از مخاطبان بخواهیم غرفه را ترک نمایند!
سلیمانی گفت: این برنامه در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف برگزار می شود و ویژه خانم ها طراحی شده و کاملاً رایگان است، ضمن این که به دلیل حضور گردشگران در میدان نقش جهان، برای اطلاع رسانی در غرفه، از زبان انگلیسی نیز در کنار زبان فارسی در این غرفه استفاده شده است.
جانشین بسیج شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: برنامه عکاسی دوبعدی، ۲۶ تیرماه ساعت ۱۹ نیز برگزار خواهد شد و با توجه به استقبال گسترده و غیرقابل تصور، به احتمال زیاد فردا شب نیز ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: در این غرفه به هیچ عنوان نامی از بسیج و شهرداری برده نشده تا سبب ایجاد پیش زمینه و قضاوت اولیه نشود.
سلیمانی گفت: حضور گسترده مخاطبان در این غرفه در شب نخست چشمگیر بود و بی تردید این استقبال ادامه خواهد یافت و بعد از آن تصمیم بر این است که این غرفه به محلات دیگر شهر ادامه انتقال یابد.
سلیمانی از پرداختن به جزئیات طرح و برنامه های اجرا شده در غرفه خودداری نمود و از مخاطبین دعوت نمود تا بدون داشتن پیش زمینه‌ی ذهنی از این غرفه بازدید کنند./

ایمنا

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار