امروز: جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: 30472
تاریخ انتشار: ۹:۵۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
چاپ این خبر
همزمان با هفته عفاف و حجاب/

عکاسی دو بعدی، برنامه ای خاص ویژه خانم های با حجاب و کم حجاب اصفهانی است که به همت بسیج شهرداری اصفهان در میدان امام خمینی (ره) اصفهان برگزار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا ؛ همزمان با ایام هفته عفاف و حجاب و به دنبال مطالبه عمومی آحاد ملت ایران از دستگاه های مسئول جهت نهادینه شدن عفت عمومی و امنیت اخلاقی در جامعه، بسیج شهردای اصفهان در طرحی ابتکاری اقدام به راه اندازی غرفه «عکاسی دو بعدی» با هدف نمایش زیبایی های حجاب در میدان امام خمینی (ره) اصفهان کرده است.

مسئول اجرایی غرفه «عکاسی دو بعدی» در گفتگو با در این باره گفت: غرفه «عکاسی دو بعدی» به عنوان اولین کار در کشور، در اتاق فکر بسیج شهرداری اصفهان مطرح و به مدت سه شب در میدان امام اصفهان اجرا می شود که این زمان بستگی به استقبال بانوان تمدید خواهد شد.

محمدحسن غضنفری افزود: عنوان «دو بعدی» این غرفه، برای بازدید کنندگان ایجاد سوال می کند که ما عکاسی تک بعدی و دو بعدی داریم . این دو بعدی چه معنی می دهد؟ بُعد اول این کار خانم های کم حجاب و بعد دوم خانم های با حجاب کامل هستند و مخاطبین ما هم همین دو گروهند.

وی با اشاره به اینکه در محیط بیرونی این غرفه هیچ اسمی از حجاب و عفاف وجود ندارد تا حس کنجکاوی مخاطبان را در بازدید از این غرفه بر انگیزد و هیچ کسی قبل از ورود نمی داند برای او چه اتفاقی می افتد افزود: به محض ورودی در بخش اول پذیرایی و خوش وبش زنانه بین خانم ها اتفاق می افتد و خانم آماده عکس گرفتن با همان ظاهر خود می شود.

غضنفری ادامه داد: بعد از اینکه عکس گرفته شد به پیشنهاد مسئولین غرفه و با توجه به وجود داشتن اقلام عفاف و حجاب و چند نوع چادر، یک عکس هم با چادر از ایشان گرفته می شود و در قسمت سوم، یک شاخه گل، یک هدیه با موضوع عفاف و حجاب و همچنین دو عکسی که از آنها گرفته شده چاپ و روی تخته شاسی تقدیمشان می کنیم. البته قابل ذکر است که کلیه پرسنل غرفه بانوان هستند تا افرادی که مراجعه می کنند احساس راحتی کنند.

وی اظهار کرد: نکته جالب توجه در این باره شعار «خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد» روی گل، تخته شاسی و هدایا است.

غضنفری با اشاره به استقبال دور از انتظار از این برنامه خاطر نشان کرد: هدف ما این است که هر وقت فرد با خدای خود خلوت کرد و این عکس را در اتاقش دید بتواند زیبایی های حجاب را ببیند همانطور که یکی از خانم های شرکت کننده  میگفت نمیدانستم در چادر اینقدر زیبایم و قسم جلاله میخورد که از فردا چادر را از خودم جدا نخواهم کرد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار