امروز: پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 34380
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
چاپ این خبر

سازمان بسیج مداحان استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه ای را صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ قُل جاءَ الحقُّ وَ زَهَقَ الباطلُ انَّ الباطِلَ کانَ زَهُوقًا   (آیه ۸۱ سوره اسراء)

آهن آب دیده را زنگ عوض نمی کنــد                            چهره انقلاب را کینه عوض نمی کند

به دشمن علی بگو، به کوری دو چشمتان                        پیروِ خط رهبری رنگ عوض نمی کند

یوم الله ۱۲ بهمن، روزی که سپیده فجر انقلاب با ورود امام خمینی(ره) به کشورمان جانی تازه یافت و طلوع آفتاب آن سرتاسر دل های آزاده و مستضعف را روشنی بخشید. و کاخ های طاغوتیان و جرثومه¬های فساد متزلزل شده و به وحشت افتاد. روزی که با ورود حضرت امام خمینی(ره) دل های عاشقان آن حضرت در سیمای وی گره خورد و این دلبستگی تا پای شهادت در این راه استوار ماند.

انبوه جمعیت و شکوه حماسه حضور مردم در روز ورود امام خمینی(ره) به کشور در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ نشان از هوشیاری ملت و آغاز نهضتی جاودانه شد، چرا که امام خمینی(ره)، حقیقت بود و حقیقت همیشه زنده است و فناناپذیر.

میدانیم که مردم ایران در راه پیروزی و حفظ انقلاب، سختی ها و مشکلات فراوانی را تحمل کرده و عزیزان بیشماری را در این راه از دست دادند و طبعاً باید به تدریج خسته و دلسرد می شدند؛ اما هرگز این چنین نشد کما اینکه امروز نیز ملت ایران با بهره گیری از فرمایشات امام خامنه ای(مدظله) و بصیرت روزافزونِ خود، در راه حفظ انقلاب بیش از پیش مشتاق جانفشانی و فداکاری هستند. نسل پرورش یافته در مکتب الهی امام خمینی(ره) به این فرموده ایشان، ایمان داشت که در جهان حجم تحمل زحمت ها و رنج ها و فداکاری ها و جان نثاری ها و محرومیت ها، مناسب حجم بزرگی مقصود و ارزشمندی و علوّ رتبه آن است. چنان که انقلاب شکوهمند اسلامی نیز این چنین ارزشمند و مقدس بوده است.

ولی مشاهده می شود که برخی نااهلان و کینه ورزان و ایادی داخلی و خارجی استکبار  به دنبال شکست یا انحراف این ارزش ها و نابودی آن هستند؛ اما زهی خیال باطل، بدانند که این انقلاب با نهضت امام خمینی(ره) و مجاهدت های ملت همیشه بیدار ایران آغاز شده و تا نابودی استکبار جهانی و صهیونیست بین الملل که در رأس آن آمریکا و اسرائیل قرار دارند، پیش خواهد رفت، چنان که تأثیرات صدور این انقلاب مقدس به همت پاسداران انقلاب و بهره گیری از منویات امام خامنه ای(مدظله) در برچینی بساط ظلم و طاغوت در منطقه قابل مشاهده است.

ما مداحان، ستایشگران و شعرای اهلبیت علیهم السلام ، با ارج نهادن به خون شهدای والامقام و تبعیت از ولی امر مسلمین امام عزیزمان حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی، ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و امام راحل، اعلام می‌داریم که بیش از پیش در راه پاسداشت از انقلاب، مجاهدت نموده و چراغ این راه را شعله ورتر از قبل حفظ خواهیم نمود و همصدا با امام امت شعار «مرگ بر آمریکا و مبارزه با استکبار جهانی» را سرلوحه کار خود نهاده و هرگز اجازه نخواهیم داد نور الهی برآمده از مکتب اسلامی و بیدار کننده امام خمینی(ره) توسط نااهلان و منافقان، خاموش یا منحرف گردد و به فرمان امام و ولیّ امرمان خواهیم بود تا ان¬شاءالله با ظهور امام عصر(عج) پرچم آن را به دست صاحب اصلی این انقلاب داده و کاسه خشممان را بر سراسر وجود مستکبرین و طاغوتیان خالی کنیم و تا برچیده شدن حکومت ظلم و جور تا پای جان در این راه می مانیم.

 

سازمان بسیج مداحان استان اصفهان بهمن ۹۵

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار