امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38037
تاریخ انتشار: ۷:۳۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
چاپ این خبر
فرخوان عضویت؛

به گزارش روابط عمومی هیئت رزمندگان شهرستان مبارکه، فرواخوان عضویت هیئت جوانان و نوجوانان عاشورایی وابسته به هیئت رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه در این مجموعه صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین به نقل از هیئت رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه:فرواخوان عضویت هیئت جوانان و نوجوانان عاشورایی وابسته به هیئت رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه.

به گزارش روابط عمومی هیئت رزمندگان شهرستان  مبارکه، فرواخوان عضویت هیئت جوانان و نوجوانان عاشورایی وابسته به هیئت رزمندگان اسلام شهرستان مبارکه در این مجموعه برگزار می گردد.

اسلامی فر مدیر اجرایی هیئت رزمندگان شهرستان مبارکه دراطلاعیه ای به موضوع عضوگیری از بین جوانان و نوجوانان علاقمند به حضور در هیئت عاشورایی رزمندگان در این شهرستان اشاره کرد.

هیئت جوانان و نوجوانان عاشورایی وابسته به هیئت رزمندگان شهرستانه مبارکه در روز های یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه در دفتر هیئت رزمندگان واقع در مسجد جامع شهرستان به عضو گبری جوانان و نوجوانان آن شهرستان می پردازد. این مجموعه دارای برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی برای قشر جوان و نوجوان در ایام مختلف سال دارد. هیئت رزمندگان اسلام از مجموعه های قوی و بسیار مناسب برای اقشار مختلف جامعه بالاخص قشر جوان و نوجوان در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و مذهبی است.

شرایط لازم برای عضو شدن در این مجموعه، اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه، علاقمند به امور فرهنگی و مذهبی، ابتکار و خلاقیت در مبارزه با جنگ نرم، فعالیت در مناسبتهای مختلف، شرکت در جلسات هفتگی هیئت است.

لازم به ذکر است این مجموعه فرهنگی و مذهبی امتیازات ویژه ای را نیز برای نوجوانان و جوانان عزیز آن شهر در نظر گرفته است که عبارتند از:صدور کارت ویژه عضویت، شرکت در دوره های آموزشی فرهنگی، عضویت در گروه سرود بچه های آسمان(در مقطع ششم به بعد با فعالیت هایی نظیر:اجراهای متعدد در صدا و سیما، مناسبت های مختلف در سطح استان و کشور، مراسم های ملی و مذهبی شهرستان)، شرکت در اردوهای زیارتی وتفریحی، اعزام به راهیان نور جنوب و غرب کشور، شرکت در مسابقات فرهنگی و هنری، دیدارهایی با خانواده معظم شهدا و همچنین دیدار از صنایع و مراکز خدماتی منطقه که از مزایای حضور در این مجموعه فرهنگی ومذهبی هیئت عاشورایی جوانان و نوجوانان رزمندگان اسلام است.

انتهای پیام/ مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار