امروز: یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 38107
تاریخ انتشار: ۸:۵۹ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
چاپ این خبر
حمید بصیرت؛

مداح اهل بیت(ع) اصفهانی با تاکید بر اینکه موضوع عفاف و حجاب هم برای زن و هم برای مرد است، تصریح کرد:عفاف و حجاب فقط این نیست که یک خانمی عفاف، چادر و حجاب داشته باشد بلکه همانطور که یک خانم حجاب دارد، آقایان نیز چشم هایشان را مورد محافظت قرار دهند.

به گزارش صاحب نیوز؛حجاب از جمله موضوعاتی است که باید به آن پرداخته شود. موضوع عفاف و حجاب در جامعه ما بسیار مهم است و نقش مداحان و هیئت ها نیز در روشنگری و معرفی زیبایی های حجاب بسیار موثر است. این نکته باید ذکر کرد که حجاب فقط برای زنان نیست و برای مردان نیز ضروری به نظر می رسد. حجاب سنگری است محکم که زن را از نگاه مردان شیطان صفت مصون و محفوظ نگه می دارد. امروزه همه ما باید در راستای این موضوع مهم تلاش کنیم و ویژگی ها و محاسن حجاب را برای همه بازگو کنیم و نشان دهیم که داشتن حجاب چقدر می تواند برای جامعه و افراد مفید واقع شود.

حمید بصیرت مداح و ذاکر اهل بیت(ع)در گفتگویی پیرامون موضوع عفاف و حجاب و نقش مداحان در بحث فرهنگ عفاف و حجاب، به تاثیر گذار بودن این قشر در جامعه و نقش بسزای آنان در موضوع عفاف و حجاب اشاره داشت و اظهار کرد: همانطور که قشر واعظ و روحانی می توانند در بحث عفاف و حجاب و فرهنگ بحث عفاف و حجاب و همچنین روشنگری در این زمینه تاثیر گذار باشند، مداحان نیز نقش بسزایی دارند.

این مداح اهل بیت(ع) با تاکید بر اینکه موضوع عفاف و حجاب هم برای زن و هم برای مرد است، تصریح کرد:عفاف و حجاب فقط این نیست که یک خانمی عفاف، چادر و حجاب داشته باشد بلکه همانطور که یک خانم حجاب دارد، آقایان نیز چشم هایشان را مورد محافظت قرار دهند و بانوان نیز به مواردی که در قرآن و احکام شرعی ذکر شده است.

وی افزود: ما مداحان به نوبه خود در بحث اشعار، صحبت با مستمع می توانیم تاثیر گذار باشیم.

بصیرت در پایان گفت: حجاب و عفاف هم برای مرد است و هم برای زن.

انتهای پیام/ مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار