امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 38130
تاریخ انتشار: ۹:۰۱ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
چاپ این خبر
کانون مداحان خمینی شهر

عفاف و حجاب مایه شخصیت و آزادگی و افتخار زن است و این در حالی است که شرق و غرب سلطه خود را بر جوامع بشری تقویت کرده و ارزش های آن را بی رنگ می کند.

پوشیدگی زن برای او بهتر است و زیبایی اش را پایدارتر می سازد.امام علی(ع)

عفاف و حجاب مایه شخصیت و آزادگی و افتخار زن است و این در حالی است که شرق و غرب سلطه خود را بر جوامع بشری تقویت کرده و ارزش های آن را بی رنگ می کند.

امروز عفاف و حجاب یک مساله صد در صد اجتماعی و فرا جنسیتی و فراتر از یک رفتار دینی است که نیاز به عزم دو طرفه از سوی مسئولان و از سوی مردم دارد. عرصه فرهنگ و حجاب و عفاف بیش از قالنون و بودجه و ساختار های دولتی و رسمی نیاز به ساختار های غیر رسمی دارد. ساختارهایی بر آمده از بطن مردم انقلابی، معتقد و دغدغه مند و در این میان مهمترین وظیفه نظام حمایت از همین ساختار های غیر رسمی است.

ساختارهایی که در قالب نهاد های مردمی در طول این سالها مهمترین نقطه قوت ها و بزرگترین نقطه تهدیدی علیه دشمن است.

طبق فرمایش مقام معظم رهبری: زن مسلمان ایرانی، تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهان گشود و ثابت کرد که می توان زن بود، عفیف بود، محجبه و شریف بود و در عین حال، در متن و مرکز بود. می توان سنگر سازی های جدید کرد و فتوحات بزرگ به ارمغان آورد.

ما بانوان مداح بسیجی از امت همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه دختران و زنان پاکدامن خواستاریم تا از ارزش های اسلامی پاسداری کنند و با ناتوی فرهنگی امروز مبارزه نمایند و تا ابد حافظان غیرت علوی و عفت فاطمی باشند؛ تا سبب خشنودی امام زمان(عج) و روح  ملکوتی حضرت امام(ره) و نایب بر حقش امام خامنه ای(مدظله العالی)گردند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار