امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 38151
تاریخ انتشار: ۳:۳۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چاپ این خبر
علی فردوسی خبر داد:

علی فردوسی شاعر جوان و آئینی کشورمان، با اعلام خبر برگزاری دویستمین نشست شعر جوان گفت: این نشست دویستمین نشست هفتگی است که در طول چهار سال به صورت مداوم توسط خانه ادبیات حوزه هنری برگزار شده است.

علی فردوسی

جمعی از شاعران آئینی کشورمان در قالب نشست هفتگی شعر جوان گردهم می‌آیند.

به نقل از تسنیم:علی فردوسی شاعر جوان و آئینی کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام خبر برگزاری دویستمین نشست شعر جوان گفت: این نشست دویستمین نشست هفتگی است که در طول چهار سال به صورت مداوم توسط خانه ادبیات حوزه هنری برگزار شده است.

وی با بیان این مطلب که این نشست زمینه‌ای برای استعدادیابی و قرائت آثار برگزیده در همایش‌های فصلی «به ساعت اصفهان» شهر اصفهان است، یادآور شد: این نشست امروز ۲۴ تیرماه از ساعت ۱۸ در خانه هنرمندان شهر اصفهان برگزار می‌شود.

به گفته فردوسی اجرای این برنامه را محمد حسین صفاریان بر عهده دارد و کارشناس جلسه نیز عباس شاهزیدی است و از اعضای فعال در این جلسات شعر نیز تقدیر می‌شود.

وی از آقایان محسن ناصحی، محمدحسین ملکیان و سرکار خانم پانته آ صفایی به عنوان مهمانان ویژه این نشست نام برد و اظهار کرد: در این نشست‌های هفتگی برخی از مسائل فنی شعر مطرح می‌شود و هر ماه یک جلسه هم به نقد مجموعه‌های شعری شاعران اصفهانی اختصاص داده می‌شود. به علاوه شاعران به شعرخوانی می‌پردازند و اشعار توسط کارشناسان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: ۱۴۶۴۷۰۹ سرویس: فرهنگی

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار