امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38167
تاریخ انتشار: ۶:۱۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
چاپ این خبر
امیر ملکی؛

مداح اهل بیت گفت: امیدواریم فردای قیامت از شفاعت شهدا بهرمند شویم و ان شاءالله بتوانیم قدمی در راه شهدا برداریم و حداقل نگذاریم این خونی که ریخته شده، پایمال شود؛ حضور شهدا فضای غبار آلود را از سر شهر رفع می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛ امیر ملکی مداح اهل بیت(ع) در گفتگویی پیرامون تشییع پیکر شهدای هشت سال دفاع مقدس در روز پنجشبه مصادف با شهادت امام صادق(ع)، حضور شهدا را بابرکت و یاری دهنده همه افراد جامعه توصیف کرد و گفت: شهدا کرامتشان بسیار است، مردم بر سر مزار شهدا حاجت می گیرند.

این مداح اهل بیت گفت: شهدا حرف های ناگفته امروز جامعه ما را می زنند؛ تک تک شهدا با ما حرف می زنند و لذا باید گوش دل به آنها بدهیم و ببینیم که شهدا امروز از ما چه می خواهند، راهشان و هدفشان چیست تا اینکه بتوانیم در راهشان قدم بگذاریم.

وی با اشاره به تشییع شهدای هشت سال دفاع مقدس و آثار و برکات بسیار عالی بخاطر حضور شهدا در شهر تصریح کرد: امیدواریم فردای قیامت از شفاعت شهدا بهرمند شویم و ان شاءالله بتوانیم قدمی در راه شهدا برداریم و حداقل نگذاریم این خونی که ریخته شده، پایمال شود؛ حضور شهدا فضای غبار آلود را از سر شهر رفع می کند.

انتهای پیام / مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار