امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38512
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
چاپ این خبر
دیبیر همایش مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی اصفهان خبر داد؛

همایش مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی اصفهان ۲۸ مرداد ماه سال جاری با حضور حجت الاسلام و المسلمین علیرضاپناهیان و مداح اهل بیت(ع) حاج مهدی سلحشور برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین: همایش سالانه مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی استان دراصفهان برگزار خواهد شد.

همایش سالانه مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی استان هر ساله با حضور جامعه مداحان و شعرا و مدیران و فعالان هیئت های مذهبی استان اصفهان به همت سازمان بسیج مداحان برگزار می شود.

این همایش در جهت تعامل و همدلی مجموعه ها، مداحان، شعرا و فعالان فرهنگی و مذهبی استان در راستای رسیدن به  اهداف عالی و  چشم انداز برنامه ریزی شده از سوی شورای عالی مداحان و هیئت های مذهبی است.

مهمانان و مدعوین حاضر در این همایش با بهره برداری از مطالب و نکات مطرح شده از سوی کارشناس و سخنران حاضر در نشست، برنامه ریزی های بلند مدت خود را برای ایجاد بستری مناسب به جهت سازماندهی و هدفمند کردند سیاست های کلی مجموعه هایشان اعم از برنامه های مذهبی در ایام ماه محرم، جذب جوانان و نوجوانان، ترویج فرهنگ شهادت و ایثار از خودگذشتگی، امربه معروف و نهی از منکر، حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و روند رو به رشد هیئت ها در سال جاری، تنظیم  و به مرحله اجرا خواهند رساند.

لازم به ذکر است امسال نیز همانند سال های قبل همایش سالانه مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی استان میزبان سخنران و مداح برجسته کشوری است.

سخنران امسال این همایش عظیم حجت الاسلام علیرضا پناهیان و مداح اهل بیت(ع) حاج مهدی سلحشور هستند که پیرامون موضوعات مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی استان یه سخنرانی خواهند پرداخت.

این همایش در تاریخ ۲۸ مرداد ماه در تالار هنر برگزار خواهد شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار