امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38555
تاریخ انتشار: ۱:۲۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
چاپ این خبر
یادداشت؛

شهادت توفیق بزرگی است که به برخی از انسان ها عطا میشود و آنان را ملکوتی می نماید و آنان میروند و درس شهادت میدهند.

حجت الاسلام میثم ریاحی در یادداشتی، برای شهدای مدافع حرم بوِزه شهید محسن حججی نوشت:

شهادت هنر مردان خداست

توفیق شهادت توفیق بزرگی است که به برخی از انسان ها عطا میشود و آنان را ملکوتی می نماید و آنان میروند و درس شهادت میدهند.
آنان که ذره ای در اعتقاداتشان به مظلومیت اهل بیت علیهم السلام و جنایات مخالفان و معاندان شیعه شک دارند و آنان که با خود میگویند مگر میشود که در کربلا وحشیانی وحشیانه سر از بدن امام حسین علیه السلام و یارانش جدا کنند ببیند که امروز عده ای که از حیوان هم پست تر هستند چگونه ظالمانه و وحشیانه مدافعان حرم اهل بیت علیهم السلام را به شهادت میرسانند و خباثت خودشان را به دنیا ثابت می کنند.
اما جوانان باغیرت شیعه بخصوص ایرانیان غیور و شجاع و عاشق همچنان مدافع حرم بوده و خواهند بود تا جایی که با اقتدای به مولایشان حضرت سیدالشهدا علیه السلام تا آخرین قطره خونشان از حریم اسلام و قرآن دفاع خواهند کرد.
پس بکشید داعشی های کثیف و خبیث ، ببرید دست ها و سرهای ما را که هرگز ذره ای از شجاعت و دلیری مردان شیعه کم نخواهد شد و اگر روزی رهبرمان حکم جهاد دهند آن روز قطعه ای از وجود خبیث شما را باقی نخواهیم گذاشت و دنیا را از وجود کثیفتان پاک خواهیم کرد.‌
ما آماده ایم و تا زنده ایم رزمنده ایم.
شهید محسن حججی عزیز شهادت مبارک و خوشا به حالت که به مولایت اباعبدالله الحسین علیه السلام پیوستی و سربلند و زنده و پایدار هستی، شفاعت ما را نزد ارباب بی کفنمان کن و بدان و میدانی که راهت ادامه دارد.

ومن الله توفیق
میثم ریاحی

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار