امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38569
تاریخ انتشار: ۳:۴۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
چاپ این خبر
مداح و شاعر اهل بیت(ع) اظهار کرد:

این مداح اهل بیت(ع) با بیان اینکه صلابت نگاه شهید حججی، برگرفته از ایمان است گفت: این صلابت نگاهش برگرفته از ایمانی است که از پدر و مادر ولایتمدار و ایمان خانواده اش به ارث برده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین: مرتضی شاهمندی مداح و شاعر اهل بیت(ع) در گفتگویی پیرامون شهدای مدافع حرم، به ارزش کار آنها و دفاع از حریم اهل بیت(ع) اشاره کرد و گفت: مدافعان حرم می خواهند به ما نشان دهند، که ما نیز همانند آنها پا به رکاب مکتب امام حسین(ع) و ادامه دهنده راه سید الشهدا و شهدای دوران دفاع مقدس باشیم.

وی در ادامه افزود: شهدای مدافع حرم، می روند از ناموس اهل بیت(ع) که حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) است دفاع کنند و می بینیم که دفاع از حریم اهل بیت(ع)، رسیدن به انتهای رستگاری عظیم است.

این مداح اهل بیت(ع) به شجاعت و صلابت شهید حججی اشاره کرد و گفت: در کلیپ یا تصاویری که از اسیر شدن شهید حججی انتشار یافته، اگر دقت کنیم، اقتدار، شهامت و صلابت را در چهره ی این شهید والامقام به عینه می توان نظاره گر بود.

وی گفت: در چهره ی دشمن خبیث و بُزدل به هنگام اسارت گرفتن این فرزند برومند اسلام، وحشت و اضطراب نمایان بود.

این شاعر اهل بیت(ع) با بیان اینکه صلابت نگاه شهید حججی برگرفته از ایمان است گفت: این صلابت نگاهش برگرفته از ایمانی است که از پدر و مادر ولایتمدار و ایمان خانواده اش به ارث برده است.

وی در ادامه افزود: کلیپ لحظه آخر خداحافظی شهید با خانواده را دیدم، اشکم جاری شد. وقتی پای پدر و مادر را بوسید و آنها را در آغوش گرفت، نشان می دهد تربیتی که پدر و مادر آن شهید داشتند، چقدر بجا و مثمر ثمر بوده است.

شاهمندی تصریح کرد: اوج اخلاق، ادب و تواضع این شهید را در پیشگاه پدر و مادرش در آخرین لحظات وداع با خانواده اش همگی مشاهده کردیم.

این مداح اهل بیت(ع)، نقش مداحان را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حائز اهمیت دانست و افزود: ما مداحان صاحب تریبون هستیم و پتانسیل عظیم تبلیغاتی در اختیار امثال ما است و هزاران نفر از اقشار مختلف مردم در جلسات ما شرکت می کنند.

وی در ادامه گفت:جامعه بزرگ مداحان نقش بسیار زیادی در روشن کردن افکار و سمت و سوی عقیدتی جامعه دارد.

این شاعر اهل بیت اظهار کرد:: اگر در کشورمان مجالس اهل بیت(ع) برگزار می شود و همگان از برکات معنوی آن استفاده می کنیم، مرهون خون شهدای عالیقدر اسلام، انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است.

وی افزود: پس بر تک تک مادحین اهل بیت(ع) وظیفه است که در مجالس و روضه ها از شجاعت، حماسه و غیرت جوانان رشید این مرز و بوم یاد کنند.

انتهای پیام/ مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار