امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38601
تاریخ انتشار: ۴:۰۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
چاپ این خبر
شهید محسن حججی

حضور مداحان مطرح و چهره استانی و کشوری و پیام های آن عزیزان برای شهید والا مقام محسن حججی درصفحات مجازی و در حضورخانواده شهید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین: این روز ها در همه جای کشور نام شهید محسن حججی می درخشد، نام همه شهدای مدافع حرم و بویژه شهید حججی که چند روز پیش به دست دشمنان اسلام، به شهادت رسید.

شهادتی مانند شهادت ارباب بی کفن حضرت اباعبدالله حسین(ع).

شهادت در راه اسلام  و حفظ حریم اهل بیت(ع) آرزوی هر فرد مسلمانی است و بویژه اگر این شهادت به نحوی باشد که یادآور  واقعه روز عاشورا در کربلا باشد.

حضور مسئولان و مدیران و جمع کثیری از مردم عاشق و دلباخته اهل بیت(ع) و شهدا، در منزل شهید محسن حججی و عرض تسلیت به خانواده ولایتمدار ایشان قابل ذکر است.

رسانه ها و بویژه فضای مجازی پر شده از نام و یاد این شهید بزرگ اسلام و هر کسی در هر صفحه شخصی فضای مجازی و یا یادداشت های خود در محافل خبری ارادت خود را به شهدای مدافع حرم و شهید محسن حججی عزیز اعلام می گند.

در این بین، حضور مداحان مطرح و چهر استانی و کشوری و پیام های آن عزیزان برای این شهید والا مقام درصفحات مجازی و یا در محضر خانواده این شهید عزیز قابل ذکر است.

حضور هیئات و مداحان در منزل این شهید بسیار زیبا و ستودنی است.

مداحانی همچون سیدرضا نریمانی، مهدی رعنایی، محمد یزدخواستی، مجید صابری و دیگر مداحان عزیز که با حضورشان در مراسم و یا در منزل این شهید والا مقام، به عرض ارادت به مقام والای شهدا و روضه خوانی پرداختند.

انتهای پیام/ مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار