امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38617
تاریخ انتشار: ۱:۲۲ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
چاپ این خبر
مداح اهل بیت(ع) اصفهانی تاکید کرد:

ایروانی گفت:برای اینکه بتوانیم به عنوان یک مداح، درنشر معارف اهل بیت(ع) کوشا باشیم، ابتدا خودسازی کنیم و سیره اهل بیت(ع) را ابتدا خودمان فرا بگیریم.

مجتبی ایروانی مداح اهل بیت(ع) پیرامون نقش مداحان در انجام کار های فرهنگی در جامعه گفت: در عرصه و کار فرهنگی، باید تفکر باشد و این تفکر همزمان با سیره اهل بیت(ع) و موازین اسلامی و در مسیر ترویج و نشر معارف اهل بیت(ع) باشد.

وی افزود: مداحان به عنوان روضه خوان مجالس اهل بیت(ع)، این امر را باید مد نظر قرار بگیرند.

ایروانی تصریح کرد: بهترین کار در عرصه فرهنگی این است که یک مداح نگاهش، فرهنگی، متفکر، سازنده و اسلامی باشد.

این مداح اهل بیت(ع) درارتباط با اثرگذاری در عرصه فرهنگی اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم به عنوان یک مداح اهل بیت(ع) درنشر معارف اهل بیت(ع) کوشا باشیم، ابتدا خودسازی کنیم و سیره اهل بیت(ع) را ابتدا خودمان فرا بگیریم و یک عالم به عمل باشیم تا بتوانیم صحبت ها و نکات را که در برنامه برای مستمعین بیان می کنیم به دلها بنشیند.

مسئول فرهنگی حرم زینب بن موسی بن جعفر(ع)اصفهان در روز زیارتی مخصوصه امام رضا(ع) با اشاره به رئوف بودن حضرت رضا(ع) بیان کرد: امام رضا(ع) بسیار مهربان است و برای ما ایرانی ها یک مقام شاخص و بالایی دارند.

وی اضافه کرد: هر کسی که شاید توان حضور زیارت اهل بیت(ع) در عتبات، نجف، مکه، مدینه، کاظمین و سامرا را ندارد به حرم مقدس و مطهر امام رضا(ع) پناه می آورد.

انتهای پیام /مادحین

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار