امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38744
تاریخ انتشار: ۵:۴۸ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲
چاپ این خبر
در مجمع الذاکرین اصفهان برگزار شد؛

نشست همدلی مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی استان اصفهان در روز پنجشنبه دوم شهریور ماه با حضور جمع کثیری از ستایشگران اهل بیت(ع) و مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛

نشست همدلی مداحان و شعرای اصفهان در مجمع الذاکرین این استان برگزار شد.

نشست همدلی مداحان، شعرا و هیئت های مذهبی استان اصفهان در روز پنجشنبه دوم شهریور ماه با حضور جمع کثیری از ستایشگران اهل بیت(ع) و مسئولان استانی برگزار شد.

در نشست همدلی مداحان که با مدیریت مداح اهل بیت(ع) مهدی منصوری آغاز شد، استاد سید مصطفی هادوی متخلص به شهیر اصفهانی و دیگر مهمانان مدعو پیرامون مداحان و شعرا، همدلی مداحان، شهدای دفاع مقدس و اجلاس پیرغلامان که در شهریور ماه سال جاری برگزار می شود به سخنرانی پرداختند.

این جلسه با شعر خوانی محمد صادق میرصالحیان شاعر ولایی در مدح اهل بیت(ع) و پس از آن سعید گلبان مداح اهل بیت (ع) به اجرای همخوانی شعر در مدح امیرالمونین علی(ع) ادامه یافت.

در ادامه این نشست، مداح اهل بیت(ع) مهدی رعنایی در مدح مولا امیرالمومنین علی(ع) به مدیحه سرایی و پس از آن حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا شریفی در خصوص اهمیت عید سعید غدیر و توجه مداحان و هیئت های مذهبی به این روز عزیز و برگزاری مراسمات باشکوه در سطح شهر پرداختند.

لازم به ذکر است در این گردهمایی حجت‌ الاسلام و المسلمین رحمت الله اروجی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مجید صابری مسئول سازمان بسیج مداحان استان اصفهان، رسول میرباقری مسئول مجمع الذاکرین استان و دیگر مدیران هیئت های مذهبی حضور داشتند.

همدلی مداحان و شعرای استان اصفهان در اولین پنجشنبه هر ماه، با محوریت تعامل، همدلی و تبادل نظر بین این دو قشر فعال که در زمینه های فرهنگی و مذهبی نقش بسزایی دارند برگزار می شود.

در پایان این نشست مدعوین و مهمانان حاضر در جلسه با گرفتن عکس و شرکت در طرح پویش “من غدیری ام”، عید سعید غدیر و اهمیت این روز بزرگ را اعلام داشتند.

انتهای پیام/ مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار