امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38798
تاریخ انتشار: ۲:۰۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۹
چاپ این خبر
فعال فرهنگی بیان کرد؛

عضو فعال هیئت علوی اصفهان افزود: شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر، خادم مردم بودند، یعنی خودشان را وقف مردم کردند و در تجملات و مادیات دنیایی نبودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین:علیرضا الوان ساز، در گفتگویی پیرامون زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم گفت: ما جان و عمر خود را مدیون شهدا هستیم، اگر شهدا نبودند این امنیت و آرامش را نداشتیم.

این استاد و قاری ممتاز قرآن افزود: در دوره هشت سال دفاع مقدس دیدیم جوان ها چگونه با جان و دل برای مملکت و دفاع از اسلام جنگیدند و جان خودشان را فدا کردند و چه حالا که عزیزان مدافع حرم، برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) با نیت خالص می روند، لذا هرچه داریم از شهدا است.

این فعال فرهنگی با اشاره به فداکاری جانبازان در دوران انقلاب اسلامی و پس از آن و مبارزه آنها با تروریسم اظهار کرد: ما می توانیم بگوییم که جانبازان عزیزمان، شهدای زنده ما هستند، جانبازان سرافراز کشور ما،  بسیار مذهبی، متدین،  انقلابی و برای جامعه با ارزش هستند.

استاد رشته کاراته با بیان اینکه آمریکا، اسرائیل، داعش دشمنان این مملکت هستند گفت: در ورزش به دوستان می گویم که شما باید رزمی کار کنید تا اگر روزی حکم جهاد دادند به دنبال بدنسازی نباشید و آماده رزم باشید.

وی گفت: کافی است رهبر معظم انقلاب فقط یک ندا بدهند، من برای دفاع از اسلام و مملکت آماده ام.

عضو فعال هیئت علوی اصفهان با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، به جایگاه والای آن شهیدان اشاره کرد و افزود: شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر، خادم مردم بودند، یعنی خودشان را وقف مردم کردند و در تجملات و مادیات دنیایی نبودند.

وی افزود: شهدای هشت شهریور هدفشان این بود که برای رضای خدا و مردم کار کنند و این هدف بزرگی است. همه ما شعار می دهیم ولی در عمل هر که ثابت کند مهم است.

وی در پایان گفت:شهیدان رجایی و باهنر، الگو های فوق العاده عالی برای ما هستند. ما باید بتوانیم مانند این شهیدان باشیم.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار