امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38878
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
چاپ این خبر
دبیر همایش شیرخوارگان حسینی شهرستان خمینی شهر خبر داد؛

رحیمی افزود:کارگاه دوخت لباس حضرت علی اصغر (ع) زیر نظرمجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) و با همت کانون بسیج مداحان شهرستان خمینی شهر و جمعی از مسئولان شهرستان ایجاد شده و در این کارگاه ۱۲ نفر از بانوان شهرستان بصورت افتخاری مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛کارگاه دوخت لباس حضرت علی اصغر ویژه همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان خمینی شهر افتتاح شد.

همزمان با هفته امامت و ولایت، کارگاه دوخت لباس حضرت علی اصغر (ع) زیر نظر مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) و کانون بسیج مداحان شهرستان خمینی شهر با حضور جمعی از هیئت امنا وخادمان باب الحوائج افتتاح شد.

محمدرضا رحیمی دبیر اجرایی مجمع جهانی حضرت علی اصغر در شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: کارگاه دوخت لباس ویژه برنامه مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع)، صبح امروز  با حضور جمعی از هیئت امنا، دستندرکاران، علاقمندان و خادمان آن حضرت در شهرستان خمینی شهر افتتاح شد..

وی افزود:کارگاه دوخت لباس حضرت علی اصغر (ع) زیر نظرمجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) و با همت کانون بسیج مداحان شهرستان خمینی شهر و جمعی از مسئولان شهرستان ایجاد شده و در این کارگاه ۱۲ نفر از بانوان شهرستان بصورت افتخاری مشغول به فعالیت هستند.

وی اضافه کرد: این کارگاه در نظر دارد برای روز مراسم حدود ۱۰ هزار  لباس آماده و. در اختیار عزاداران حسینی قرار دهد.

رحیمی تصریح کرد: مجمع جهانی حضرت علی اصغر در تمام نقاط کشور به بهترین نحو ممکن توسط عاشقان سید الشهدا(ع) برگزار می شود و ما نیز برای برپایی هرچه باشکوه تر این مراسم در شهرستان خمینی شهر تمام تلاش خودمان را بکار می گیریم.

مسئول کانون بسیج مداحان خمینی شهر با اشاره به ترویج مکتب اهل بیت(ع) در جلسات، بیان کرد: ما باید فرزندانمان را از همان ابتدای تولد با منش و روش زندگی اهل بیت(ع) و سیره اخلاقی آن بزرگواران آشنا کنیم.

وی گفت: یکی از وظایف ما مداحان و جامعه مذهبی، معرفی مکتب اهل بیت(ع) و سبک زندگی آن عزیزان به مردم است.

رحیمی افزود: وظیفه ما جامعه مذهبی و مداح است که دشمنان اسلام و انقلاب را به فرزندان خود معرفی کنیم، تا در برابر خطرهایی که از سوی دشمن می آید، آسیب نبینند.

این مداح اهل بیت(ع)اضافه کرد: فضای مجازی از مهمترین موضوعاتی است که باید به آن توجه کرد و جوانان و نوجوا نان عزیز باید نسبت به آسیب ها و تهدید های آن آگاه  باشند.

وی در پایان افزود: این کارکاه دوخت لباس، آمادکی خود را جهت توزیع لباس ویژه برنامه همایش روز جهانی علی اصغر به کل استان اعلام می دارد.

لازم به ذکر است، کارگاه دوخت لباس برای مراسم شیرخوارگان حسینی مربوط به شهرستان خمینی شهر است و سال های قبل نیز این مجمع برنامه شیرخوارگان حسینی با حضور جمع کثیری از مردم داشته است.

انتهای پیام/مادحین

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار