امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 38888
تاریخ انتشار: ۴:۵۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۳
چاپ این خبر
پیشکسوت اهل بیت(ع) بیان کرد؛

آقاجان گفت:اجلاس پیرغلامان کار بسیار خوبی است برای آنکه جوانان در ارتباط با دستگاه اهل بیت علیهم السلام تشویق بشوند و از پایان آن که در کهنسالی با آنان رفتار شایسته و تجلیل می شود آگاهی داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛اکبر آقاجان، پیر غلام سید الشهدا(ع) و از اعضاء فعال هیئت علوی استان اصفهان در گفتگویی پیرامون برگزاری اجلاس پیر غلامان و خادمان حسینی در اصفهان گفت: اجلاس پیر غلامان که چند سال است در استان های مختلف انجام می شود، حرکت بسیار زیبایی است که از خادمین امام حسین(ع) تجلیل می شود.

وی افزود:این کار بسیار خوبی است برای آنکه جوان ها بدانند که دستگاه سید الشهدا چقدر دارای اهمیت است و برای ارتباط با دستگاه اهل بیت علیهم السلام تشویق بشوند و از پایان آن که در کهنسالی با آنان چگونه رفتار شایسته و تجلیل می شود آگاهی داشته باشند.

عضو فعال هیئت علوی اصفهان اخلاق خوب را در جذب جوانان حائز اهمیت دانست و افزود: با اخلاق خوب می توان زمینه ساز جذب جوانان شد.

وی اضافه کرد: ما برای جذب جوانان در هیئت علوی برنامه های فرهنگی مانند قرائت و آموزش قرآن، برنامه های ورزشی و مجالس مذهبی ایجاد کردیم که بستر مناسبی برای جذب جوانان فراهم شده است.

آقاجان به موضوع غدیر و برپایی جشن های این روز بزرگ اشاره کرد و افزود: عید غدیر از مهمترین اعیاد اسلامی است و روحانیت معزز می توانند برای جوانان به بیان نهج البلاغه بپردازند.

وی تصریح کرد: اگر نهج البلاغه به همه مردم و ادیان معرفی بشود، در ذهن آنها قرار می گیرد و می بینند که راه زندگی برای آنها مشخص شده است.

این فعال فرهنگی، مذهبی، با بیان اینکه سخنان اهل بیت(ع)، انسان ساز است، گفت: اگر از فرمایشات اهل بیت(ع) پیروی کنیم هر موفقیتی شامل ما می شود.

انتهای /پیام مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار