امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38911
تاریخ انتشار: ۴:۱۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
چاپ این خبر
رئیس موسسه غدیر شناسی:

آیت الله شاه آبادی، رییس موسسه غدیرشناسی کشور، با تأکید بر اینکه، پیروی از ولایت فقیه، انسان را از گمراهی و ضلالت نجات می‌دهد، تصریح کرد: اگر در جایی ضعیف عمل کردیم بخاطر فاصله گرفتن از ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب است.

 به گزارش مادحین به نقل از روابط عمومی حزم زینبیه اصفهان ؛همزمان با دهه امامت و ولایت، جشن بزرگ علوی در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) برگزار شد.

آیت الله سعید شاه آبادی  در این مراسم، با تأکید بر اینکه حدود ۱۰ هزار امامزاده در کشور وجود دارد، گفت: درست است که امام رضا ( علیه السلام ) به صورت اجبار به ایران آمدند ولی اهل بیت فرزندان خود را در مسیر معرفی اسلام ناب محمدی و غدیری به ایران فرستادند.

رئیس موسسه غدیر شناسی کشور خاطرنشان کرد: این عشق به اهل بیت ( علیهم السلام ) مجانی به دست ما نرسیده است، این دُرّ به بهای خون امامزادگان و اهل بیت ( علیهم السلام ) به ما رسیده است. ما باید شکرگزار این جایگاه باشیم.

این استاد حوزه با اشاره به اینکه می خواهند این ولایت را از ما بگیرند، افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی تمام کشورهای جهان بر علیه ایران اقدامات جنگی کردند و هرگونه ظلم و جوری بر این کشور انجام دادند.

وی افزود: ولی ایرانیان با شعاری از تمام وجود می گفتند «تا کربلا راهی نمانده » و این اعتقاد قلبی عامل پیروزی کشور ما شد و آنها فهمیدند که وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند تا ۲۵ سال دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت، مطمئن هستند که این اتفاق خواهد افتاد.

آیت الله شاه آبادی با اشاره به شهادت پاسدار شهید محسن حججی، عنوان کرد: روش مبارزه غرب و اسلام ستیزان عوض شده است و آنها با ایجاد شبهات اعتقادی می خواهند اصل ولایت را از ما بگیرند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه پیروی از ولایت فقیه، انسان را از گمراهی و ضلالت نجات می‌دهد، تصریح کرد: اگر در جایی ضعیف عمل کردیم بخاطر فاصله گرفتن از ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب است.

انتهای پیام/ مادحین/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار