امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 38915
تاریخ انتشار: ۴:۱۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
چاپ این خبر
مداح اهل بیت(ع) مطرح کرد؛

مهدی منصوری پیرامون اجلاس پیرغلامان حسینی اظهار کرد: اگر ما همه دست به دست یکدیگر بدهیم، می توانیم بهترین، زیباترین، علمی ترین و کاربردی ترین همایش را در اصفهان داشته باشیم.

به گزارش مادحین؛اجلاس پیر غلامان و خادمان حسینی در شهریور ماه سال جاری با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان، پیر غلامان و خادمان اهل بیت(ع) در کشور و خارج از کشور برگزار می شود.

این همایش بزرگ، امسال به میزبانی استان ولایتمدار اصفهان برگزار خواهد شد و مسئولان و مدیران استان، جامعه مداحان و ستایشگران اهل بیت(ع) در این استان با تمام توان برای برگزاری هرچه باشکوه تر این همایش تلاش می کنند.

در این خصوص، جمعی از مداحان استان اصفهان در گفتگو های گوناگون از همه آحاد جامعه بویژه مداحان و ستایشگرن اهل بیت(ع) برای برپایی بسیار عالی، همایش پیر غلامان و خادمان حسینی دعوت به عمل آوردند.

مهدی منصوری مداح و ذاکر با اخلاص اهل بیت(ع) درارتباط با برگزاری اجلاس پیر غلامان و خادمان حسینی در اصفهان گفت: پانزدهمین دوره اجلاس پیر غلامان امام حسین(ع) امسال در استان اصفهان برگزار می شود و ما انتظارمان این است که یکی از بی نظیرترین همایش و جلسه پیر غلامان بشود؛ استان اصفهان ظرفیت های بسیار زیادی را دارد.

این مداح اهل بیت(ع) افزود: از همه مداحان، پیرغلامان امام حسین(ع) و دست اندرکاران خواهش می کنیم که پای این برنامه بایستند تا اصفهان که همیشه سربلند بوده این بار نیز سربلند و سرفراز باشد.

وی در پایان با بیان اینکه هرکسی باید این احساس را داشته باشد که میزبان پیرغلامان امام حسین(ع) است تصریح کرد: اگر ما همه دست به دست یکدیگر بدهیم، می توانیم بهترین، زیباترین، علمی ترین و کاربردی ترین همایش را در اصفهان برگزار کنیم.

انتهای پیام/مادحین/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار