امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 39029
تاریخ انتشار: ۱:۵۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
چاپ این خبر
مداح اهل بیت اظهار کرد؛

مداح اهل بیت بیان کرد:اجلاس پیرغلامان را می توان به ائتلاف و اتحاد خادمان حضرات معصومین و همچنین هم افزایی بیشتر و تجلیل از ستایشگران خاندان پیامبر اکرم (ص) اشاره و بیان کرد.

مجتبی ایروانی مداح اهل بیت(ع)، پیرامون اجلاس پیر غلامان و خالدمان حسینی در اصفهان گفت: ایامی که واقعه بزرگ تاریخ اسلام که در برکه خم به وقوع پیوست و زمزمه الهی بر قلب نازنین پیامبراکرم (ص) ابلاغ کرد، که ای پیامبر  و طنین زیبای ” من کنت مولا فهذا علی مولا ” دل آسمانی ها و خاکیان را سرشار از شادی و سرور کرد.

عضو فعال فرهنگی جامعه ذاکرین افزود: در این ایام مبارک که شهر حال و هوای غدیر به خود گرفته، اصفهان میزبان پیرغلامان اهل بیت علیهم السلام شده است و من نیز به عنوان ذره ای بسیار کوچک از جامعه ذاکرین اهل بیت(ع)، قدوم این عزیزان را به شهر شهید پرور و ولایتمدار اصفهان خوش آمد می گویم.

مسئول مراسم های مذهبی آستان مقدس زینبیه اصفهان در باب اهمیت این اجلاس که بصورت بین المللی برگزار می شود، اظهارکرد: اجلاس پیرغلامان را می توان به ائتلاف و اتحاد خادمان حضرات معصومین و همچنین هم افزایی بیشتر و تجلیل از ستایشگران خاندان پیامبر اکرم (ص) اشاره و بیان کرد.

وی تصریح کرد: نقش ذاکران و شاعران محاسن سپید اهل بیت(ع) در مسند پیرغلام به عنوان یک چراغ راهنما و مشاور با تجربه در کنار جوانان انقلابی و مذهبی، دارای یک درخشش فوق العاده است.

وی افزود: تجربه های گرانبهای یک پیرغلام می تواند در بسیاری از مواقع راه گشا و موثر باشد.

ایروانی بهره مندی از وجود پیرغلامان اهل بیت(ع) را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: جوانان فعال فرهنگی خوش ذوق با استفاده از تکنولوژی های برتر جهان امروز و چراغ روشن هدایت پیشکسوتان عرصه هئیت،  می توانند در جذب، آموزش و بکارگیری جوانان و نوجوانان در مسیر اهل بیت(ع)، بسیار موفق و پیروز باشند.

وی افزود: پیرغلامان اهل بیت(ع) دارای حال خوش و معرفت بالایی نسبت به اهل بیت(ع) هستند که با ظرافت خاصی این عشق به  قابل انتقال به جوانان است.

وی اضافه کرد: جوانان ما، امروز در معرض تهدید هایی که از سوی فرهنگ غرب و اسلام ستیز،  برای جوامع اسلامی صادر می شود مواجه هستند،لذا بصیرت و آگاهی پیر غلامان جوانان را از سردرگمی رها بخشیده و باعث میش وند جوانان در مسیر زندگی و فعالیت راه صحیح را انتخاب کنند

وی در پایان ضمن دعوت از همه جوانان عزیز  برای حضور در اجلاس پیرغلامان گفت: اکنون فرصت بسیار مناسب و شایسته ای برای عزیزان اصفهانی پیش آمده تا از وجود طلایه داران عرصه نوکری حضرات معصومین صلوات الله علیهم بهره مند شوند.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار