امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 39032
تاریخ انتشار: ۱:۵۳ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
چاپ این خبر
مداح اهلبیت(ع) مطرح کرد؛

رحیمی گفت: پیرغلامان و خادمان امام حسین(ع) از مبلغان فرهنگ عاشورایی هستند و آنها با توجه کردن به قشر جوان و عاشق امام حسین (ع)، می توانند شور و بصیرت حسینی را درجامعه و به جوانان بیشتر گسترش دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛محمدرضا رحیمی پیشکسوت و مداح اهل بیت(ع) پیرامون اجلاس پیرغلامان حسینی در استان اصفهان گفت: پیرغلامان و خادمان امام حسین(ع) از مبلغان فرهنگ عاشورایی هستند و آنها با توجه کردن به قشر جوان و عاشق امام حسین (ع)، می توانند شور و بصیرت حسینی را درجامعه و به جوانان بیشتر گسترش دهند.

وی افزود: پیرغلامان و خادمان سید الشهدا(ع) با اخلاق خوب و نیکوی خود باعث جذب جوانان به مسیر اهل بیت(ع) می شوند.

این مداح اهل بیت(ع) نقش پیر غلامان در هیئت ها و جامعه را حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: پیر غلامان اهل بیت(ع) می توانند همچون معلم، فرهنگ و زندگی اهل بیت(ع) را ترویج کنند و با حضور در هیئت ها از اشاعه بدعت ها جلوگیری کنند.

وی گفت: پیرغلامان عزیز به سبب تجربه های زیاد می توانند باعث افزایش آگاهی هرچه بیشتر مردم نسبت به فضائل ائمه اطهار شوند.

عضو فعال جامعه مداحان استان اصفهان، تجلیل از پیرغلامان حسینی را  یک کار با ارزش و مهم برای جذب جوانان در این مسیر دانست و اظهار کرد: وظیفه همه است که در این مسیر گام های موثر وخوبی بردارند، زیرا با ارج و قرب نهادن به پیر غلامان عزیز، می توانیم باعث جذب جوانان به عرصه مداحی بشویم.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار