امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 39035
تاریخ انتشار: ۱:۵۹ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
چاپ این خبر
در نشست مسئولان و مدیران جامعه مداحان استان مطرح شد؛

مجید صابری گفت: در جلسه نشست خانه مداحان، پس از بررسی و تحلیل چگونگی تجلیل از پیر غلامان مداح و شاعر اهل بیت(ع) مقرر گردید جلسه ای همزمان با اختتامیه اجلاس در صبح روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ما سال جاری در سالن اهل بیت(ع)برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛ دومین جلسه دستندرکاران و فعالان فرهگی و مذهبی، روز گذشته با موضوع تجلیل از پیرغلامان و خادمان شهرستان اصفهان در خانه مداحان این استان برگزار شد.

با توجه به برگزاری اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی و پیرو مصوبه کمیته تشکل های دینی مبنی بر تجلیل از پیر غلامان استان اصفهان به صورت منطقه ای و شهرستانی، جلسه ای با حضور عوامل دستندرکار از جمله خانه مداحان، بنیاد دعبل، بسیج مداحان، مجمع الذاکرین، کانون مداحان شهرستان و نیز برخی چهره های سرشناس هیئات مذهبی در محل خانه مداحان برگزار شد.

مجید صابری مسئول سازمان بسیج مداحان در خصوص تشکیل  این نشست گفت: در این جلسه پس از بررسی و تحلیل چگونگی تجلیل از پیر غلامان مداح و شاعر اهل بیت(ع) مقرر گردید جلسه ای همزمان با اختتامیه اجلاس در صبح روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ما سال جاری برگزار شود.

وی افزود: این برنامه با حضور  پیرغلامان معرفی شده و همچنین با شرکت مسئولان محلی در سالن همایش های مرکز تحقیقات و نشر معارف اهل بیت( ع) برگزار خواهد شد و از تلاش ها و زحمات خادمان ۷۰ سال و بالاتر قدردانی به عمل می آید.

دبیر شورای عالی مداحان استان اصفهان به شرایط لازم برای معرفی و تجلیل از پیرغلامان حسینی اشاره کرد و افزود: هر یک از دوستان، که مداح و شاعری را با ویژگی های تعیین شده از جمله رده سنی ۷۰ سال و بالاتر از آن، پدر شهید و ایثارگر دفاع مقدس، حضور فعال در عرصه های فرهنگی انقلاب و دیگر موارد می شناسند به این کمیته معرفی کنند تا در زمان تجلیل در لیست تجلی شوندگان قرار گیرند.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار