امروز: دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر: 39039
تاریخ انتشار: ۲:۱۶ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
چاپ این خبر
رئیس تشکل‌های دینی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی اصفهان گفت؛

حجت الاسلام حسن بابایی گفت: در روز اختتامیه اجلاس بین‌المللی خادمان و پیرغلامان حسینی از ۷۲ نفر از پیرغلامان تقدیر و از دیگر پیر غلامان در مراسم‌های جنبی اجلاس تقدیر می‌شود.

تجلیل از ۷۲ پیرغلام حسینی در پانزدهمین اجلاس بین‌المللی خادمان حسینی در اصفهان

رئیس تشکل‌های دینی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در روز اختتامیه اجلاس بین‌المللی خادمان و پیرغلامان حسینی از ۷۲ نفر از پیرغلامان تقدیر و از دیگر پیر غلامان در مراسم‌های جنبی اجلاس تقدیر می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن بابایی با اشاره به روز رسمی آغاز اجلاس بین‌المللی پیرغلامان اظهار داشت: این اجلاس صبح چهارشنبه ۲۲ شهریور در تالار کوثر ارتش برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه فردا ساعت ۴ بعد از ظهر مراسم استقبال از پیرغلامان در گلستان شهدا انجام خواهد شد، افزود: فردا از ساعت ۴ بعد از ظهر مراسم استقبال از پیر غلامان در گلستان شهدای اصفهان با حضور جمع کثیری از مردم اصفهان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تعداد نفرات دعوت شده به این اجلاس بیان کرد: در مجموع یک‌هزار نفر از ایران و ۴۰ کشور دیگر برای حضور در این اجلاس دعوت شدند و همچنین ۲ هزار نفر از فعالان هیئت‌های مذهبی نیز برای شرکت در این مراسم حضور دارند.

رئیس تشکل‌های دینی اداره‌کل تبلیغات اسلامی اصفهان پیرامون برنامه‌های جنبی این اجلاس گفت: چهارشنبه صبح اجلاس به صورت رسمی آغاز می‌شود؛ بعد از ظهر چهارشنبه نشست‌های و روز پنجشنبه علاوه بر نشست‌های علمی نشست کانون مداحان کشور نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه روز اختتامیه از ۷۲ پیر غلام تقدیر خواهد شد و از دیگر پیر غلامان نیز در مراسم‌های جنبی اجلاس دیگر تقدیر به عمل خواهد آمد، تصریح کرد: همچنین در سطح شهرستان و استان اصفهان نیز از دیگر پیر غلامان در شهرستان‌های خودشان تقدیر خواهیم کرد.

بابایی با اشاره به هدایای در نظر گرفته شد برای پیرغلامان به منظور تجلیل از آن‌ها گفت: ۲ کتاب به همراه تندیسی نفیس که از طرف استانداری اصفهان تهیه شده است به این عزیزان اهدا خواهد شد.

🔜 @pirghlaman

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار