امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 39513
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۴
چاپ این خبر
پدر شهید محسن حججی بیان کرد؛

پدر شهید محسن حججی گفت: شهید محسن حججی از کودکی دنبال راه امام حسین(ع)و هیئت های مذهبی بود و مداحی و زیارت نامه می خواند.

پدر شهید محسن حججی در گفتگویی، درباره مداحی خواندن شهید محسن حججی برای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: شهید محسن حججی از کودکی دنبال راه امام حسین(ع)و هیئت های مذهبی بود و الحمدالله ما چون خودمان یک خانواده مذهبی هستیم، از همان دوران کودکی و نوجوانی همراه خودمان در مساجد و هیئت ها بردیم.

پدر شهید حججی افزود: این علاقه از همان اوایل در ایشان شروع شد و الحمداالله ایشان مداحی و روضه خوانی می کرد و  زیارت نامه می خواند.

……..حججی اظهار کرد: شهید محسن حججی عاشق اباعبدالله الحسین(ع) بود و از هر طریقی که می دانست که می شود به این راه برسی،  همان طریق را امتحان می کرد و واقعا مرد عمل در این کارها بود.

حججی در حاشیه نشست مدیران هیئت های رزمندگان در پیامی به هیئت رزمندگان سراسر کشور گفت: خدا حفظشان کند و همین رویه را ادامه بدهند، همین روحیه انقلابی را ادامه بدهند که واقعا پشتوانه همه مردم همین روحیه است.

وی گفت: همین هیئت رزمندگان که الحمدالله به وجودشان افتخار می کنیم و حفظ همین روحیه و موقعیت باعث تداوم نظام، دلگرمی خانواده شهدا، دلگرمی خود بچه های رزمنده ها چه در داخل مناطق جنگی و چه در خارج از آن می شود و به نظر من هیئت رزمندگان یعنی پشتیبان بچه های جبهه ها.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار