امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 39518
تاریخ انتشار: ۲:۴۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۵
چاپ این خبر
مداح اهل بیت گفت؛

مداح اهل بیت(ع) با بیان اینکه شهدا همیشه در بزنگاه های حساس به همیاری ملت شهید پرور می آیند گفت: شهید محسن حججی، جوانی که از نوجوانی با آرزوی شهادت و فدا کردن سر و جان در راه اهل بیت(ع) قدم به این مسیر الهی گذاشته بود.

مجتبی ایروانی مداح اهل بیت(ع) با بیان اینکه شهدا همیشه در بزنگاه های حساس به همیاری ملت شهید پرور می آیند گفت: شهید محسن حججی، جوانی که از نوجوانی با آرزوی شهادت و فدا کردن سر و جان در راه اهل بیت(ع) قدم به این مسیر الهی گذاشته بود.

وی افزود: شهدا انتخاب شده خاص سیدالشهداء(ع) هستند، گاهی جریانی توسط یک جوان کم سن و سال ولی با روح بلند حسینی چنان تاثیر عمیقی بر دل و قلب، پیر، جوان، مرد و زن و همه می گذارد که وصف ناشدنی است.

این مداح اهل بیت(ع) با طرح سوال اینکه شهدا از ما چه میخواهند؟ اظهار کرد: اگر تاملی حتی کوتاه در سیره شهدا داشته باشیم، در می یابیم که آنان دغدغه اسلام را داشتند و پشتیبان ولایت مطلقه فقیه هستند.

وی تصریح کرد: بارها و بارها این را گفته ام که دشمن و جریان های انحرافی می خواهند یاد، خاطره و سیره شهدا  فراموش شود لذا مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) باید همیشه آگاه باشند و فریب صحبت های منافقین را نخورند.

عضو فعال جامعه ذاکرین اصفهان گفت: من به عنوان ذره ناچیز این اقیانوس بیکران نوکری سیدالشهداء(ع) استدعا دارم، که در هر فرصت و زمانی از شهدا بگویید، مانند شهدا زندگی کنید و همچون شهدا در آغوش سیدالشهداء(ع) عاقبت بخیر شوید.

این فعال فرهنگی، مذهبی با بیان اینکه راه شهدا ، راه امام حسین(ع) است، تصریح کرد: شهید حججی به جوانانی که دفاع مقدس را درک نکردند، نشان داد که راه شهادت باز است.

وی افزود: ادامه راه شهدا به معنی، زیر ذلت نرفتن، معامله با خدا کردن، عشق بازی با معبود، تعیین نحوه ممات خود و آرامش در آغوش سیدالشهداء(ع) است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار