امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 39714
تاریخ انتشار: ۲:۴۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
چاپ این خبر
مداح اهل بیت اصفهانی تاکید کرد:

مداح اهل بیت(ع) تصریح کرد:رییس جمهور آمریکا ، با رفتار و گفتار خود، جای هیچ شک و شبهه ای را برای مردم عزیز ایران باقی نگذاشت که آمریکا دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی است.

مجتبی ایروانی مداح و ذاکراهل بیت(ع) با اشاره به صحبت های رئیس جمهور آمریکا در مورد جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد:  بعد از انقلاب، سالها می گذرد و برخی می پنداشتند که آمریکا دشمن اصلی ایران نیست و نسبت به سر دادن شعار مرگ بر آمریکا  اعتراض می کردند.

این مداح اهل بیت(ع) افزود: سیاست معاویه گونه روسای جمهور قبلی آمریکا این بود که اول صحبت از دوستی و مصالحه با ایران داشتند ولی در اصل دشمن دیرینه انقلاب بوده و هستند.

ایروانی با بیان اینکه رییس جمهور آمریکا ، با رفتار و گفتار خود، جای هیچ شک و شبهه ای را برای مردم عزیز ایران باقی نگذاشت که آمریکا دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی است اظهار کرد: یاد ضرب المثل قدیمی افتادم که می گوید ” عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد ” و هم اکنون که رییس جمهور آمریکا که  برادر اسرائیل غاصب است با بیان اراجیف خود، بار دیگر به ایران عزیز اهانت کرد و نشان داد که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.

این فعال فرهنگی با اشاره به کار مداحان و سفیران پیام اهل بیت(ع)، در مسیر بصیرت دهی و روشنگری برای مردم جامعه فعالیت داشته باشند، تصریح کرد: ستایشگران عزیز باید از منبر امام حسین (ع) که فرصت بسیار خوبی است بهره برده و تا می توانند افکار پلید و تروریسم و نژاد پرستانه آمریکا را برای مستعمین بیان کنند.

وی افزود: باید یاد و خاطره شهدای والامقام میهن را با تمام توان زنده نگه داریم و شهدا همیشه یادآور بودند که باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم و با آمریکا دشمن بود.

این فعال فرهنگی، مذهبی با بیان اینکه سنگرداران عرصه فرهنگ و مذهب این مرز و بوم باید بدانند که اکنون زمان جنگ نرم است،گفت: مداحان و فعالان فرهنگی و مذهبی، باید از انقلاب با تمام وجود حمایت کنند و مردم را بیشتر از قبل تشویق کنند که ادامه دهنده  مسیر و راه شهیدان والامقام باشیم، هرچه فعالیت در این راه انجام بشود بر شکوه و عظمت این انقلاب افزوده می شود.

وی افزود: یاد کنیم از فرمایش تاریخی امام خمینی (ره)، که فرمودند ” آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند “.

این مداح اهل بیت(ع) با توصیه به مداحان در خصوص بهره برداری از  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مداحان عزیز باید بحث ولایت پذیری را در جلسات مکرر اشاره کنیم و بپردازیم و  فرمایشات رهبر معظم انقلاب، زینت مجالس باشد و بیانات ایشان را در تمامی مجالس اهل بیت(ع) بیان کنند.

وی در پایان افزود: به امید نابودی کشورهایی که در آشکارا و پنهان  باعث کشتار مظلومانه مسلمانان جهان شدند و دستشان به خون پاک مردم مظلوم همچون مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، یمن، بحرین، میانمار و غیره … آغشته شده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار