امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40003
تاریخ انتشار: ۳:۲۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱
چاپ این خبر
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: انسجام امروز جبهه مقاومت با توجه به تبلیغات سنگین دشمن علیه اسلام از معجزات انقلاب اسلامی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: انسجام امروز جبهه مقاومت با توجه به تبلیغات سنگین دشمن علیه اسلام از معجزات انقلاب اسلامی است.

به گزارش مادحین: حجت‌الاسلام‌ رحمت‌الله اروجی بعدازظهر امروز در مجمع عالی بسیج مداحان سراسر استان اصفهان اظهار کرد: در دورانی که زمان رویارویی جبهه حق و باطل است، خداوند توفیق مدح و منقبت اهل‌بیت (ع) را نصیب مداحان ما کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با تبریک هفته بسیج و آغاز ربیع‌الاول، گفت: ایستادگی و مقامت مردانه جبهه مقاومت به رهبری نائب بر حق امام زمان (عج)، امام خامنه ای مایه مباهات است.

وی با بیان اینکه دشمنان با تجهیزات کامل به میدان آمده بودند، اظهار کرد: مهم‌ترین ابزار تبلیغ در دوران کنونی رسانه است، بیش از ۲۵۰ شبکه هدفمند فارسی‌زبان علیه مکتب اهل‌بیت پمپاژ تبلیغاتی می‌کنند.

حجت‌الاسلام اروجی گفت: دنیای استکبار و صهیونیست با تمام وجود برای از بین بردن اسلام ناب هزینه می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک نظام مکتبی است، اظهار کرد: تولید درست با محتوای مناسب نیاز امروز جامعه ما است.

وی خاطرنشان کرد: انسجام امروز جبهه مقاومت با توجه به تبلیغات سنگین دشمن علیه اسلام از معجزات انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام اروجی تأکید کرد: مداحان دارای ابزار تبلیغی هستند و باید از این ظرفیت به نحو احسن با توکل به خدا و مدد اهل‌بیت (ع) استفاده کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: تعامل این نهاد با بسیج و کانون مداحان کارها را با سرعت پیش می‌برد.

وی با اشاره به‌سختی های کار، گفت: برخی مواقع که افراد به خواسته خود نمی‌رسند، شروع به هجمه علیه فعالیت‌های اداره کل تبلیغات اسلامی می‌کنند.

حجت‌الاسلام اروجی اختلاف در بین نهادهای ارزشی را یک سم مهلک عنوان و تأکید کرد: با وفاق و همدلی بین دستگاه‌ها می‌توان خواسته تفرقه که دشمنان به دنبال آن هستند را از بین برد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه از ظرفیت بسیج نباید غافل شد، افزود: مداحان باید به مدیریت فضای تبلیغی توجه داشته باشندو در موقع لازم تذکرات به برخی رونشفکرمآب ها داده شود.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار