امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40085
تاریخ انتشار: ۲:۴۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
چاپ این خبر
فعال فرهنگی، مذهبی در هفته وحدت بیان کرد،

مدیر هیئت رزمندگان بویین و میاندشت گفت: یکی از نیازهای امروز جامعه، وحدت است،که برای ایجاد وحدت و همدلی باید در فعالیت های مختلف به سمت همدلی و همگرایی برویم.

 به گزارش از مادحین، محمد علی صدیقی مدیر هیات رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت، پیرامون نقش هیات مذهبی در ایجاد وحدت بین جامعه مسلمانان(شیعه و سنی) اظهار کرد: هیئت های مذهبی به دنبال ایجاد وحدت و همدلی در حوزه ملی و فراملی باید باشند.

وی، افزود: برای ایجاد وحدت باید بین مسلمانان انسجام ایجاد گردد، بزرگان و مراجع شیعه و اهل سنت، حتی اگر اختلاف نظر هم داشته باشند، هرگز اجازه ندادند خونی ریخته بشود.

این فعال فرهنگی، مذهبی اضافه کرد:یکی از نیازهای امروز جامعه، وحدت است،که برای ایجاد وحدت و همدلی باید در فعالیت های مختلف به سمت همدلی و همگرایی برویم.

صدیقی با اشاره به اقدام موثر هیئت رزمندگان شهرستان بویین میاندشت در ایجاد برنامه های مناسب برای جذب جوانان و نوجوانان، بیان کرد: هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت حدود ۵ سال است که تشکیل شده و برنامه هفتگی را دراین زمینه در دستور کار خود دارد.

وی، افزود: در هیئت رزمندگان این شهرستان برای جذب جوانان بیشترین فعالیت صورت گرفته است و حتی مسئول هیئت جوانان را نیز از بین جوان های فعال مجموعه انتخاب کرده ایم.

عضو فعال هیئت رزمندگان در ارتباط با نقش تاثیر گذار هیئت ها و مسئولان آن، برای ترویج فرهنگ ناب اهل بیت(ع) در بین آحاد جامعه، تصریح کرد: برای محقق شدن این امر مهم در جامعه، ما آماده هستیم تا همکاری خوبی با هیئت های مذهبی دیگر داشته باشیم و تلاش می کنیم تا با بهترین شکل ممکن شرایط را برای هیئت های مذهبی فراهم کنیم.

وی، گفت: این امر مهم در فرایند جذب قشر جوان جامعه را در هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت به اجرا گذاشته ایم و نتایج خوبی نیز بدست آورده ایم.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار