امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40132
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۵
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان بیان کرد؛

محمد نادرالاصل گفت: هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با جمع آوری و اهدای اقلام لازم و مورد نیاز برای استان کرمانشاه، قدم خوبی را برای مردم عزیز آن استان برداشته است.

محمد نادرالاصل مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در گفتگویی با بیان اینکه هیئت رزمندگان اصفهان، اقدام های خوبی را برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه داشته است اظهار کرد: هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با جمع آوری و اهدای اقلام لازم و مورد نیاز برای استان کرمانشاه، قدم خوبی را برای مردم عزیز آن استان برداشته و همچنان با تمام توان برای کمک به هموطنان تلاش می کند.

وی افزود: هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان از همان روزهای اول این حادثه دلخراش به جمع آوری اقلام لازم و ضروری پرداخت و در نظر دارد تا اقلام دیگر را نیز در چند روز آینده به کرمانشاه ارسال کنند.

نادرالاصل، اضافه کرد: طبق مشاهدات میدانی مدیران اعزامی هییت رزمندگان استان اصفهان پیشتاز و در ابعاد مختلف در حال خدمت رسانی است.

عضو شورای عالی هیئت رزمندگان استان اصفهان ضمن عرض تسلیت مجدد به همه هوطنان بویژه عزیزان داغ دیده که در این حادثه ناراحت کننده، عضوی از خانواده خود را از دست داده اند؛ بیان کرد: هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در این مدت، با برگزاری مجالس مختلف، یاد آن عزیزان از دست رفته را زنده نگه داشته و برای سلامتی و همچنین آبادانی کرمانشاه عزیز دعا و تلاش بسیاری کرده است.

وی ادامه داد: مجموعه هیات رزمندگان اسلام اصفهان، بصورت شبانه روزی در تلاش است تا بتوانند با همدردی، کمک و همراهی خود به یاری هموطنان کرمانشاه بشتابند و اعلام کنند که همیشه و در همه حال به یاد آن عزیزان خواهند بود.

نادرالاصل در پایان با بیان اینکه در اول دی ماه همزمان با هفته بصیرت، مراسم دعای ندبه با حضور هیئات مذهبی رزمندگان استان برگزار خواهد شد اظهار کرد: ایجاد بصیرت و آگاهی در جامعه و مقابله با تهاجم فرهنگی در این برهه از زمان بسیار لازم است.

وی گفت: هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در نظر دارد در هفته بصیرت با برگزاری مراسم دعای ندبه و توسل به امام زمان(عج) با حضور همه اعضاء این مجموعه، گام بلندی را در زمینه بصیرت و آگاهی بردارد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار