امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40136
تاریخ انتشار: ۹:۰۲ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۵
چاپ این خبر
مسئول هیئت جوانان شهرستان لنجان بیان کرد؛

یوسفی گفت: با توجه به ویژگی الگو پذیری در جوانان، اگر، شهدا را در تمام عرصه های زندگی به عنوان یک الگوی دست یافتنی معرفی کنیم، می توانیم در جذب و تربیت نسل جوان، موفق و هدفمند عمل کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛ابراهیم یوسفی مسئول جوانان هیئت رزمندگان اسلام شهرستان لنجان با اشاره به اهمیت جذب جوانان در هیئتهای مذهبی، یکی از ویژگی های جوان و نوجوان را الگوپذیری دانست و اظهار کرد: شهدا قهرمانان مقدس، دست یافتنی و مورد علاقه و احترام همه، بویژه جوانان هستند و از آنجا که ویژگی دوران جوانی، نقش پذیری و الگوپذیری از انسان های موفق و قهرمان است لذا در این سن، جوان مجذوب چهره های هنری، ورزشی و مذهبی می شود و از الگوی مورد علاقه خود اثر می پذیرد.

این فعال فرهنگی افزود: با توجه به این ویژگی در جوانان بنظر می رسد، اگر ما، شهدا را در تمام عرصه های زندگی به عنوان یک الگوی دست یافتنی معرفی کنیم، می توانیم در جذب و تربیت نسل جوان موفق و هدفمند عمل کنیم.

یوسفی با بیان اینکه هیئت رزمندگان اسلام با محوریت فرهنگ ایثار و شهادت در حوزه کاری خود فعالیت می کند اظهار کرد: هیئت رزمندگان اسلام، که فلسفه وجودی آن ایثار و شهادت است، بهترین مکان برای تحقق و ترسیم این فضا است.

وی، گفت: واحد جوانان عاشورایی این مجموعه بر همین اساس، در صدد برگزاری کارگاه های آموزش خانواده، ازدواج، همسرداری و تربیت فرزند، مهارتهای زندگی و غیره، برمبنای سیره شهدا، است.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار