امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40162
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
چاپ این خبر
در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) برگزار شد؛

همزمان با ایام میلاد با سعادت فخر کائنات حضرت محمد(ص) و مروج اندیشه‌های نبوی حضرت امام جعفرصادق(ع) حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (ع) اصفهان غرق در نور و شادی بود.

مراسم جشن میلاد پیامبر رحمت و صادق آل محمد ( صلوات الله علیهم ) در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) اصفهان برگزار شد.

همزمان با ایام میلاد با سعادت فخر کائنات حضرت محمد مصطفی (صلوات الله علیه) و مروج اندیشه‌های نبوی حضرت امام جعفرصادق (علیه السلام) حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) اصفهان غرق در نور و شادی بود.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس، همزمان با شام میلاد نبی مکرم اسلام و صادق آل محمد (صلوات الله علیهم)، حرم مطهر خواهر بزرگوار امام رضا (علیه السلام) مملو از زائرانی بود که به این بارگاه نورانی مشرف شده بودند تا این ایام خجسته و فرخنده را به محضر حضرت ولی عصر ( ارواحنافداه ) تبریک عرض کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا طاهری در این ویژه برنامه با اشاره به اینکه قرآن کریم، بهترین منبع برای شناخت وجودی پیامبر گرامی اسلام است، اظهار کرد: قرآن کریم بهترین کتاب در معرفی و شناساندن پیامبر اسلام (صلوات الله علیه) به ‏شمار می‏رود.

وی افزود:خداوند متعال، در قرآن کریم، در آیات متعددی درباره حضرت محمد (صلوات الله علیه) سخن گفته است.

این کارشناس مسائل مذهبی ادامه داد: اگر قرآن کریم بخواهد به شکل یک انسان تجلی پیدا کند، وجود مبارک حضرت محمد ( صلی الله علیه و آله و سلم ) می شود.

حجت الاسلام طاهری؛ نبی مکرم اسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) را بهترین الگو برای مؤمنان در تمامی زمینه‌ها خواند و خاطرنشان کرد: خداوند در آیه ۲۱ سوره احزاب پیامبر اکرم (صلوات الله علیه) را به عنوان الگوی حسنه برای بشریت معرفی می‌کند و می‌فرماید «همانا برای شما در سیره‌ رسول خدا الگو و سرمشقی نیکوست، البته برای کسانی که به خدا و روز قیامت امید دارند و خدا را بسیار یاد می کنند.»

لازم به ذکر است در ادامه این برنامه کربلایی امیر ملکی در مدح و منقبت رسول گرامی اسلام (صلوات الله علیه) و امام صادق (علیه السلام) به سرود خوانی پرداخت.

در پایان  این ویژه برنامه جوائر جزء خوانی قرآن کریم ماه مبارک رمضان ۱۳۹۶ به برندگان اهدا شد و پذیرایی، اجرای مسابقه و اهدای جوائز ازدیگر برنامه های این مراسم بود.

انتهای یپام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار