امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40201
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
چاپ این خبر
عضو فعال هیئت رزمندگان بویین میاندشت بیان کرد؛

مدیر هیات رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت، گفت: قدس شریف خط قرمز مسلمانان است و اعلام آن به عنوان پایتخت اسرائیل یک اشتباه بزرگ با تبعات بسیار سنگین برای صهیونیست ها و غرب خواهد بود.

به گزارش مادحین، محمد علی صدیقی، مدیر هیات رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت، در ارتباط با موضوع اشغال قدس ازسوی رژیم غاصب اسرائیل، اظهار کرد: تلاش آمریکا برای انتقال سفارت به قدس و یا اعلام این شهر به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، اقدامی خلاف قوانین و مقررات بین المللی است.

وی با بیان اینکه صهیونیستی اعلام کردن بیت المقدس موجب خشم مسلمانان خواهد شد، گفت: ظاهراً دونالد ترامپ، جهان اسلام را صرفاً در قالب چند حاکم سرسپرده عربی تعریف می کند و هویت ضد استکباری و ضد صهیونیستی مسلمانان جهان را فراموش کرده است.

وی افزود: برخی دیپلمات ها و رهبران کشورهای مختلف به ترامپ در خصوص پیامدهای این تصمیم هشدار دادند.

صدیقی با اشاره به اینکه قدس خط قرمز مسلمانان است، بیان کرد: قدس خط قرمز مسلمانان است و اعلام آن به عنوان پایتخت اسرائیل یک اشتباه بزرگ با تبعات بسیار سنگین خواهد بود.

وی گفت: اقدام های خصمانه علیه نظام سوریه، تشدید نظامی گری در خاورمیانه با قراردادهای کلان نظامی با کشورهای عربی، منفعت بردن از تداوم تنش میان قطر و چهار کشور عربی، اقدام های خصمانه ضد حزب الله لبنان و حمایت از جنایت سعودی در یمن تنها بخشی از بحران سازی های آمریکا طی یک سال گذشته است.

این فعال فرهنگی، مذهبی اظهار کرد: با این حال، تصمیمی که گویا قرار است امروز درباره بیت المقدس اعلام شود خطرناک ترین تصمیم دولت آمریکا محسوب می شود.

وی افزود: گویا دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نه تنها قصد ندارد به تنش آفرینی و بحران سازی در خاورمیانه پایان دهد، بلکه اساساً آرامش در این منطقه را در تضاد با منافع آمریکا می داند.

مدیر هیات رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت در پایان با بیان اینکه جریان های تکفیری، توطئه صهیونیست ها برای به فراموشی سپردن مسئله قدس است، اظهار کرد: بر همه اهل بصیرت لازم است که حضور جدی و قوی تری داشته باشند تا این توطئه صهیونیست ها را بتوانند خنثی کنند.

انتهای پیام/مادحین/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار