امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40227
تاریخ انتشار: ۳:۳۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۱
چاپ این خبر
امین نیلی عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان خبر داد:

عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان گفت: مراسم دعای ندبه با حضور هیئات مذهبی و هیات رزمندگان و آحاد مردم استان اصفهان روز جمعه اول دی ماه در حسینیه شهدای بسیج ناحیه امام صادق (ع) برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛حمید امین نیلی عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با اشاره به اهمیت اگاهی و بصیرت در این مقطع زمانی در هیئات مذهبی ، بویژه در هیئت های رزمندگان اسلام ، اظهار کرد:
داشتن بصیرت و آگاهی برای نسل جوان و افرادی که در مجموعه های مذهبی فعالیت میکنند بسیار لازم و حیاتی است.
وی افزود: با وجود هجمه های سوء فرهنگی و بحران هایی که دشمنان در منطقه و جوامع اسلامی ایجاد می کنند، موضوع بصیرت و اگاهی نسبت به مسائل روزوشناخت حربه های استکبار جهانی وصهیونیسم بین الملل بسیار ضروری می باشد .

وی با اشاره به برگزاری مراسم نشست استانی هئیات مذهبی رزمندگان اسلام استان در دی ماه، بیان کرد: مراسم دعای ندبه با حضور هیئات مذهبی و هیات رزمندگان و آحاد مردم استان اصفهان روز جمعه اول دی ماه در حسینیه شهدای بسیج ناحیه امام صادق (ع) برگزار می شود.

وی افزود: دراین مراسم حجت الاسلام حسینی قمی به سخنرانی خواهند پرداخت و پس از آن مداحان اهل بیت(ع) به قرائت دعای ندبه و توسل به امام زمان(عج) می پردازند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار