امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40241
تاریخ انتشار: ۳:۴۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۱
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان بیان کرد؛

محمد نادرالاصل گفت: مراسم تجلیلی و قدردانی از فعالان، دستندرکاران و خادمان موکب هیئت رزمندگان در اربعین حسینی، آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادحین؛ محمد نادرالاصل مدیرهیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان، در گفتگویی به مراسم تجلیل و قدردانی از دست اندرکاران، فعالان و خادمان موکب های این هیئت در اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: مراسم تجلیلی و قدردانی از فعالان، دستندرکاران و خادمان موکب هیئت رزمندگان در اربعین حسینی، آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام با بیان اینکه اجر و پاداش همه فعالان و خادمان در ابعین حسینی توسط حضرت سید الشهدا(ع) داده می شود، تصریح کرد: هرکس که برای اهل بیت(ع) قدمی بردارد ثواب و اجر آن را خواهد دید و کسانی که در مراسم بزرگ اربعین حسینی به زائران خدمت کردند، اجر و پادش خود را از دست حضرت سیدالشهدا(ع) خواهند گرفت.

نادرالاصل با بیان اینکه مجموعه هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با تمام توان در ایام اربعین حسینی اقدام به خدمت رسانی به زائران حسینی، کرد، گفت: هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در ایام اربعین حسینی با برپایی موکب هایی در مرز مهران و همچنین در کربلای معلی اقدام به خدمت رسانی به زائران را داشته است.

 

وی افزود: عزیزان زیادی از محبان و عاشقان اهل بیت(ع) در این امر مهم ما را یاری کردند و در تمامی مراحل با کمک های مادی و تهیه اقلام و همچنین با حضور خود در موکب ها کمک شایانی را برای خدمت رسانی به زائران اربعین داشتند.

 

عضو فعال هیئت رزمندگان با اشاره به حضور فعالان و دستندرکاران اربعین حسینی در استان کرمانشاه برای کمک به مردم این استان، اظهار کرد: رسالت نوکری و خدمت گذاری به مردم عزیزمان همچنان در این هیئت پا برجا است و بعد از اربعین حسینی، خادمان و فعالان این مجموعه بلافاصله در کرمانشاه حضور یافته و به کمک مردم زلزله زده آن استان رفتند.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار