امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40249
تاریخ انتشار: ۹:۰۹ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان شهرستان بهارستان، بیان کرد؛

مدیر هیئت رزمندگان شهرستان بهارستان، گفت: راه کار مناسب برای مقابله با استکبار جهانی و حمایت از قدس شریف، اتحاد و انسجام هر چه بیشتر ملت های مسلمان، پرهیز و جلوگیری از تفرقه و مقابله علیه ظالمان و ستمگران است.

خلیل الله خشتی، مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بهارستان، با بیان اینکه فرعونیان زمان، یعنی آمریکا و اسرائیل منحوس با فراموش کردن قدرت الهی و با تکیه بر قدرت ظاهری دنیوی قصد جسارت و ظلم به مردم مظلوم جهان دارند اظهار کرد: آمریکا و اسراییل با تکیه بر قدرت ظاهری دنیوی و ظلم بر مسلمانان، روز به روز به عذاب الهی و غرق شدن در دریای خشم ملت های مستضعف و مسلمان نزدیک می شوند.

وی افزود: درباره اشغال قدس شریف، اگر بعضی از اعراب منطقه در برابر تهدیدها و زور گویی های رژیم غاصب اسراییل ایستاده بودند، تا کنون اسرائیل نابود شده بود.

مدیر هیئت رزمندگان شهرستان بهارستان با اشاره به این نکته که اتحاد و همدلی برای مقابله با ظلم و استکبار جهانی در این برهه حساس کنونی بسیار حیاتی است، تصریح کرد: راه کار مناسب برای مقابله با استکبار جهانی و حمایت از قدس شریف، اتحاد و انسجام هر چه بیشتر ملت های مسلمان، پرهیز و جلوگیری از تفرقه و مقابله علیه ظالمان و ستمگران است.

وی گفت: این حرکت زشت آمریکا درباره اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نیز از روی ناتوانی و عجز آنها است.

خشتی اضافه کرد: البته پس از ضربات سنگین و استقامت جبهه مقاومت در جنگ های نیابتی، بسیار بدیهی و روشن است که دشمن دیگر توان مقابله با مسلمانان را ندارد.

عضو فعال هیئت رزمندگان شهرستان بهارستان با بیان اینکه کاملا مشهود است که این اقدام نابخردانه آمریکا، به لطف الهی زمان نابودی اسرائیل را سرعت می بخشد، افزود: آمریکا و متحدانش با ایجاد داعش و فراهم کردن جنگ در عراق و سوریه نتوانست به یکی اهداف خود که برهم زدن آرامش و اتحاد بین مسلمانان است برسند.

وی افزود: آمریکا با این اقدام احمقانه خود برای انتقال سفارت کشورش به قدس و یا اعلام این شهر به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، منجر خواهد شد تا به لطف الهی و با همت مسلمانان شرایط آزادی قدس شریف و نابودی زود هنگام اسراییل بزودی فراهم گردد.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار