امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40276
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۸ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
چاپ این خبر
مدیر عترت خواهران هیئت رزمندگان اسلام شهرستان برخوار، اظهار کرد:

مدیر عترت خواهران هیئت رزمندگان اسلام شهرستان برخوار، گفت: هیئت بانوان عترت رزمندگان اسلام در شهرستان برخوار با تشکیل سلسه جلسات هم اندیشی و بصیرتی اقدام خوبی را در ارتباط با مسائل فرهنگی و سبک زندگی اسلامی داشته است.

زهرا قناد زاده مدیر عترت خواهران هیئت رزمندگان شهرستان برخوار، با بیان اینکه بانوان، نقش بسزایی در جامعه کنونی، بویژه در محافل و مجالس مذهبی خاص بانوان ایفا می کنند، اظهار کرد: نقش تاثیرگذار و مهم بانوان در جامعه غیر قابل انکار است و امروزه بانوان فعال در زمینه های فرهنگی و مذهبی، می توانند در تحقق موضوع سبک زندگی اسلامی نقش خوبی را ایفا کنند.

وی، افزود: هیئت بانوان عترت رزمندگان اسلام در شهرستان برخوار با تشکیل سلسه جلسات هم اندیشی و بصیرتی اقدام خوبی را در ارتباط با مسائل فرهنگی داشته است.

عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام شهرستان برخوار، با اشاره به نشست های اخیر هیئت بانوان عترت این شهرستان، بیان کرد: در نشست اخیر به مناسبت اعیاد گذشته، حاضران در جلسه از نکات مهم و ارزنده سخنران مدعو آقای علاقه بندان کارشناس ارزشیابی اداره آموزش و پروش شهرستان برخوار بهره مند شدند.

وی، گفت: در این نشست به موضوع سبک زندگی اسلامی و بهرمندی بانوان از سیره اخلاقی اهل بیت(ع) پرداخته شد.

قناد زاده، اضافه کرد: در هیئت پیروان عترت بانوان شهرستان برخوار، اساتید مدعو، پیرو مکارم اخلاق که از صفات رفتاری پیامبر اسلام(ص) بوده است مطالبی را بیان داشته اند.

مدیر هیئت پیروان عترت خواهران رزمندگان شهرستان برخوار اظهار کرد: سلسله نشست های اخیر به موضوع بهره برداری از سبک زندگی اهل بیت(ع) و استفاده مخاطبان از روایات امامان برای زندگی ایده ال و خوب مطرح شده است.

این فعال فرهنگی، مذهبی به سخنان کارشناس ارزشیابی آموزش و پرورش شهرستان برخوار پیرامون موضوع الگو برداری از سیره اخلاقی اهل بیت(ع) بویژه حضرت زهرا(س) در هیئت پیروان عترت بانوان این شهرستان اشاره کرد و افزود: کارشناس مدعو خطاب به بانوان گفت، خانواده ها نباید اجازه بدهند تا بین خودشان و اهل بیت(ع)، فاصله ای از نظر اخلاقی و رفتاری ایجاد گردد، لذا به گونه ای رفتار کنیم که زینت اهل بیت(ع) باشیم.

علاقه بندان، در جمع بانوان هیئت رزمندگان اضافه کرد: اگر مادران، بدانند در قبال زحمت. خانه داری. قناعت و خدمتی که در مسیر زندگی و فرزندداری انجام می دهند، تحت عنایت خداوند هستند و اجر و پاداش دارند و خداوند عمل نیک آنان را عبادت محسوب می کنند، هیچگاه در این حرکت نیک و زیبای خانه داری خسته نخواهند شد.

وی با بیان اینکه ما باید در صدد رفع عیب ها و آسیب های شخصی خودمان باشیم، افزود: خداوند متعال بخشنده، مهربان و ستار العیوب است، لذا ما نیز باید نسبت به یکدیگر اهل مدارا، بخشش، مهربانی باشیم و عیب دیگران را فریاد نزنیم.

قنادزاده در پایان اظهار کرد: در نشست هیئت بانوان عترت، مسابقه فرهنگی برگزار و از نفرات برتر و خادمان فعال نیز، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار