امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40279
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۷ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
چاپ این خبر
نادرالاصل مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان، بیان کرد

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان گفت: قدس شریف، قبله اول مسلمانان جهان است و هرگونه اهانت و جسارت به آن خشم مسلمانان جهان را در پی خواهد داشت.

محمد  نادرالاصل مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان ، در گفتگویی با بیان اینکه تلاش رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت کشورش به قدس و اعلام این شهر به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، رفتاری غیر قانونی و خلاف قوانین بین المللی است، اظهار کرد: رییس جمهور آمریکا به دنبال رفتارهای زشت و ظالمانه خود، امروز تصمیم به انتقال سفارت خود و انتخاب قدس شریف به پایتختی اسراییل غاصب گرفته است که این کار خلاف مقررات بین الملل است.

رفتار ترامپ ناشی از عدم آگاهی او از اتحاد امت اسلامی، هویت ضد استکبار ستیزی و قدرت جهان اسلام است

وی افزود: این رفتار ترامپ ناشی از عدم آگاهی او از اتحاد امت اسلامی، هویت ضد استکبار ستیزی و قدرت جهان اسلام است و با این رفتار کودکانه هیچ گاه نمی تواند باعث ایجاد اختلاف و مشکلات در جامعه اسلامی شود.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) که فرمودند راه قدس از کربلا می گذرد، اظهار کرد: این پیش بینی حکیمانه امام در حال تحقق با رفع ظلم و داعش از کشورهای منطقه همچون عراق و سوریه است.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: رزمندگان همه بلاد  اسلامی در حال خیمه زدن بر پشت دروازه های قدس اشغال شده است و آماده ی گرفتن اذن جهاد، برای فتح الفتوح دیگر هستند.

وی افزود: با نادانی رییس جمهور خبیث آمریکا، زمان به نفع اسلام ناب در حال حرکت است تا در آینده نزدیک قدس اشغالی آزاد گردد.

«قدس» خط قرمز مسلمانان جهان است

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان  با اشاره به اینکه قدس، خط قرمز مسلمانان جهان است و اهانت به آن تبعات بسیار بزرگی را به همراه  خواهد داشت، بیان کرد: قدس شریف، قبله اول مسلمانان جهان است و هرگونه اهانت و جسارت به ان خشم مسلمانان جهان را در پی خواهد داشت.

وی افزود: امروز آمریکا و متحدانش در منطقه تخلفات گسترده ای را انجام داده اند و کشته شدن مسلمانان مظلوم به واسطه دست نشانده های خود یکی از این تخلف ها است.

آگاهی و بصیرت جامعه اسلامی  در ارتباط با قدس شریف، بسیار لازم و حیاتی است

نادر الاصل تصریح کرد: کشته شدن مردم مظلوم یمن، سوریه و دیگر کشورهایی که دراین سال ها توسط دست نشانده های آمریکا، یعنی داعش و متحدانش صورت گرفته، نمونه ای از این رفتار های وحشیانه و ظالمانه دولتمردان آمریکا است.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با بیان اینکه، آمریکا با ایجاد اختلاف در بین مسلمانان و اعراب منطقه و البته با کمک حکام جاهل عربستان سعودی، سعی در ایجاد بحران و تنش در خاورمیانه را دارد، بیان کرد: اگاهی و بصیرت جامعه اسلامی در این برهه از زمان و مقابله کردن با این تصمیم نابخردانه آمریکا در ارتباط با قدس شریف، بسیار لازم و حیاتی است و نباید اجازه داد تا اینگونه رفتارهای برنامه ریزی شده از سوی دشمن، منجر به خلل و مشکلی در اتحاد و همدلی امت اسلامی بشود.

وی اظهارکرد: با این اقدام و تصمیم احمقانه آمریکا، خشم مسلمانان جهان برافروخته خواهد شد، و قطعا زمان را برای پایان وجود رژیم غاصب و کثیف اسراییل بر روی کره خاکی نزدیک تر خواهد کرد.

این استاد دانشگاه در پایان ضمن دعوت از ملت غیور و آگاه ایران اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در تمامی صحنه ها و میدان ها، بیان کرد: با تمام توان و قدرت در تمام صحنه های موجود، اعم از فضای حقیقی و فضای مجازی، به مقابله با استکبار جهانی می رویم و با شعار مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل، مقدمات ظهور امام زمان(عج)را فراهم می کنیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار