امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40289
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
چاپ این خبر
مدیریت کانون بسیج مداحان شهرستان خمینی شهر، بیان کرد؛

محمدرضارحیمی اظهار کرد: نقش هیئت ها در ترویج دین مداری، ولایت مداری وگسترش ارزش های الهی درجامعه بسیار حائز اهمیت است.

محمدرضارحیمی مدیریت کانون بسیج مداحان شهرستان خمینی شهر، نقش هیئت های مذهبی درایجاد بصیرت افزایی را پراهمیت دانست و اظهار کرد: نقش هیئت ها در ترویج دین مداری، ولایت مداری وگسترش ارزش های الهی درجامعه بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود :روحانیون عزیز بر روی منبر و مداحان نیز در مدح خود باید ایجاد بصیرت و روشنگری کنند و دشمن و استکبار جهانی را به مردم بشناسانند.

این فعال فرهنگی، مذهبی با بیان اینکه مداحان و سخنرانان، باید در مطالب و اشعارشان آسیب ها و خطرها که از سوی دشمنان، جامعه را با تهدید روبرو می کند، بیان کنند، تصریح کرد: اگر روشنگری کامل انجام شود هیچ وقت عاشورایی به پا نمی شود و اگر این امر مهم یعنی روشنگری و آگاهی بخشی، ساده وکم رنگ گردد واقعه عاشوراها تکرارخواهد شد.

رحیمی اظهار کرد : مداحان و سخنرانان باید بگویند دشمنان انقلاب چه کسانی هستند و روبروی اسلام چه کسانی ایستاده اند.

وی اضافه کرد: آنها باید بگویند دشمن ما آمریکا است و این موضوع باید برای مردم بیان شود، ما مدیون امام(ره)، شهدا وخانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستیم.

عضو جامعه ذاکرین استان اصفهان بیان کرد: بصیرت افزایی امروز شناخت دشمنان اسلام یعنی آمریکا، اسرائیل و متحدانش است و شعار مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی همیشه بر زبان ما جاری است، بصیرت ما از قیام امام حسین (ع) نشأت می گیرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار